Печінка тріски – корисні властивості!

Останнім часом люди приділяють більше уваги своєму харчуванню, відмовляються від шкідливої їжі, замінюючи її натуральними продуктами. Печінка тріски – один з таких продуктів.
 
Хоча багато хто і вважає, що субпродукти не можуть бути корисними для людини, особливо печінка, адже вона – орган фільтрації. Однак це твердження не можна вважати вірним, якщо печінка була здобута зі свіжої риби з чистого водоймища.
 
У статті ми розповімо, для чого потрібно вживати в їжу печінку тріски і які в неї корисні властивості.
 
Склад печінки тріски
 
Цінність печінки тріски, насамперед, в риб’ячому жирі. Також вона багата омега-3 і вітамінами А, Е, В9, Д. Подібний склад робить продукт ідеальним засобом для поліпшення зору, для збереження краси та здорового вигляду шкіри. Ще печінка тріски рекомендують для профілактики хвороб опорно-рухового апарату і проблем з суглобами.
 
Чим корисна печінка?
 
Основна перевага печінки тріски полягає в її благотворній дію на серце і судинну систему. Вхідні до складу речовини підвищують пружність клітинних мембран, таким чином попереджаючи формування холестеринових бляшок. Це значно знижує ймовірність виникнення атеросклерозу.

Варто пам’ятати, що на сьогоднішній день надлишок холестерину в крові є головною причиною проблем з серцем. Хворобу простіше попередити, ніж лікувати, тому в якості профілактичного засобу буде корисно включити печінка тріски в своє меню.
 
Включаючи в раціон цей продукт, можна істотно знизити ризик захворювання гепатитом, астмою і діабетом.
 
Відповідаючи на питання, чи корисна печінка тріски, не можна не відзначити її позитивний вплив на мозковий кровообіг. Вживання цього продукту допомагає нормалізувати роботу мозку, поліпшити стан нервової системи. Додаючи печінка в меню хоча б раз на тиждень, вже через місяць ви виявите прилив сил і енергії.
 
Незайвим буде вживати печінку тріски вагітним жінкам, так як її корисні властивості допомагають підтримувати роботу не тільки організму матері, але і майбутньої дитини. Знаходяться в риб’ячому жирі речовини беруть участь в становленні його інтелекту і формуванні імунітету. Також печінку ефективно бореться з депресивними станами після пологів.
 
Звичайно, вживати печінку тріски краще у вигляді консервів. Однак це ускладнює оцінку якості продукту. Уважно вивчайте упаковку! Продукт повинен бути зроблений тільки зі свіжої сировини. Якщо консерви виготовлені із замороженої печінки, то користі в них немає ніякої.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: