Перегрів двигуна – корисні поради!

Як охолодити двигун, що перегрівся? З кожним автомобілем може трапитися перегрів двигуна.Наслідки, правда, можуть бути досить різними: від невдалої поїздки і як результат – зіпсований настрій пасажирів, так і капітальний ремонт транспортного засобу.

 
В першу чергу дуже важливо час від часу дивитися на датчик температури. Не рідко водії забувають про це і згадують, коли вже надто пізно і двигун перегрівся. Небезпечна зона на датчику позначена червоним кольором і означає, що температура двигуна перевищила допустиму межу в 90%. Явною причиною необхідності зупинити транспортний засіб є пар, який виходить з капота, а так само неприємний запах тосола, який поступово закипає. Зупинка транспортного засобу в даному випадку є невідкладною мірою.
 
Справа в тому, що закипання тосола відбувається з великою швидкістю і всього кілька хвилин при такому стані двигуна може призвести до деформації головки блоку циліндрів, а так само застопорити поршень системи. Час від часу слід здійснювати профілактику перегріву двигуна, щоб уникнути неприємних ситуацій в майбутньому. За витратами це коштує незначних коштів, а по безпеці може врятувати двигун від поломки.
 
Причиною перегріву двигуна можуть виявитися деякі робили, які мають властивість час від часу виходити з ладу. Це можу бути: запобіжники, датчики температури, реле та ін. Виявіть поламану деталь можна шляхом виключення, поступово перевіряючи підозрілу деталь на несправність. З ладу так само може вийти вентилятор (правда дана ситуація може скластися вкрай рідко), атак само термостат, через що тосол може йти повз радіатора. Одним словом,в залежності від зношеності транспортного засобу слід проводити діагностичні операції і вчасно здійснювати лагодження виявлених несправностей, тому з часом це може стати причиною капітального ремонту автомобіля, який займає досить тривалий період часу, а також коштує не малих грошей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: