Переваги Android перед IOS.

На ринку телефонії сьогодні можна знайти величезну кількість моделей, кожна з них має універсальний дизайн, відрізняється якістю складання, камерою, кількістю ядер процесора, а так само операційною системою.
 
Два сильні конкурента Android і IOS постійно вдосконалюють свою роботу, функціональність і зручність використання, у цій статті поговоримо про основні переваги системи Android перед IOS.
 
Компанія Google постійно розвиває своє дітище, її операційна система не тільки зручна в експлуатації, вона має більшу кількість функцій та програм, кожен може підібрати індивідуально для себе більш приємний дизайн, а так само використовувати різноманітні клавіатури.
 
Смартфони з операційною системою Android досить швидко працюють, дана система відкрита для інтегрованих онлайн-додатків, а так само ви можете зробити hard reset на android. У Play Markete можна швидко завантажити будь-яку гру, книгу, фільм або додаток, так само варто звернути увагу, що дана система підтримує Flash – технологію, яка сьогодні використовується на багатьох веб – сайтах, розробники IOS не бачать в ній необхідності.

Вагомою перевагою Android є її широке використання на різних пристроях, кожен зможе знайти модель для себе, з урахуванням всіх переваг і свого рівня доходу. Крім функціональності, Android так само піклується про естетичні уподобання, на моделях з цією операційною системою можна встановити будь-яку картинку на робочий стіл, оновлена ОС поліпшила цю функцію, при переході з одного робочого столу на інший, пересувається і фон. Крім того, є можливість встановити живі шпалери, що не можна сказати про IOS.
 
Ще однією перевагою Android варто відзначити можливості робочого столу, на них можна в будь-якому зручному порядку розмістити віджети, ярлики і папки, все залежить від фантазій і уподобань. У першу чергу, завдання смартфона бути функціональним, а на сьогоднішній день, основна перевага, яку може мати девайс – це зручний доступ до Інтернету.
 
На всіх моделях з операційною системою IOS замінити рідний браузер на більш звичний просто неможливо, в той час як Android дозволяє встановити будь-яку програму для роботи.
 
Залишилося кілька слів про синхронізацію, підключаючи гаджет від компанії Apple до комп’ютера, завантажити будь-який контент на нього не вдасться без програми iTunes. У той час як смартфон з Android, при підключенні через USB провід легко і швидко дозволить передати інформацію на пристрій.
 
Всі ці відмінності і переваги не критичні, але для когось вони відіграють вагому роль. Чому віддавати перевагу, вирішувати звичайно ж вам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: