Переваги «громадянського шлюбу»!

Кокетливо крутячи гладке золоте колечко на безіменному пальці, розумієш, що менш удачливі подруги, так і не переступили поріг РАГСу, що не витягли свій щасливий квиток в життєвій лотереї. Це тебе привели на урочистий розпис під суворим поглядом монументальної дами – реєстратора, для твоїх вух прозвучав марш Мендельсона, і саме тобі так голосно кричали «гірко» гості напідпитку.
 
Але гірко зовсім не тобі, а тій, хто витрачає дорогоцінні роки свого життя в будинку зі стінами з пап’є-маше, а замість надійного плеча чоловіка отримує лише тимчасову підтримку від «громадянського чоловіка».
 
Не секрет, що саме такі думки іноді проносяться в гарненьких голівках заміжніх дам, зі знанням справи міркують про тих, хто віддав перевагу життя без офіційного штампа про шлюб. Як часто таким парам пророкують недовге існування і винять в несерйозності намірів! Ось самі розхожі кліше про пари, що не поспішають сплатити держмито, отримавши офіційне свідоцтво про шлюб:
 
Для нього це несерйозно
 
З нею він просто живе, а одружується з іншою
 
Якби жінку, яка відстоює плюси «громадянського шлюбу», покликали в ЗАГС, вона моментально забула б про всі свої принципи і переконаннях
 
Ви не чоловік і дружина, а співмешканці
 
І це тільки початок списку. А між тим, такі пари продовжують існувати, незважаючи на критику подруг і сусідів. І в порівнянні з офіційно одруженими і заміжніми друзями і родичами, успішно користуються перевагами свого становища.

Плюси незареєстрованих відносин
 
Гроші та майно. Здивовані? Звичайно, адже це один із найсильніших аргументів противників «громадянського шлюбу», які лякають жінок, що при першій же можливості партнер залишить їх ні з чим, і жоден суд не візьметься займатися питаннями поділу у такої неофіційною сім’ї. Але далеко не кожна дівчина чекає від шлюбу значного поліпшення власного матеріального становища, претендуючи на половину нажитого, у випадку розлучення. Багато жінок вступають у серйозні стосунки, маючи за плечима власний багаж – активи, рахунки, нерухомість, подальші угоди з якими вони воліли б здійснювати не залучаючи до них чоловіка.
 
Діти. Незважаючи на те, що частина наречених панічно бояться не встигнути розписатися до пологів і до вівтаря доходять вже зі значно округленими формами, є й ті, яким заповнена у свідоцтві про народження малюка графа «батько» не обіцяє нічого хорошого. І справа зовсім не в поганих педагогічних якостях невизнаного батька – дехто бажає скористатися запропонованими від держави пільгами, а інші, не настільки меркантильні, вже зіткнулися з чіткою хваткою бюрократичної системи і воліють не втягувати партнера в паперову тяганину. Адже офіційно визнаний чоловік автоматично отримує і батьківство – а значить, від нього будуть вимагатися нескінченні згоди, довідки та підтвердження.
 
Волелюбність. Так-так, ця якість, яка автоматично приписується чоловікам, притаманне і слабкій статі. Зареєстрований шлюб, особливо за наявності дітей, просто не дасть можливості любителькам свободи упорхнуть з сімейного гніздечка, зібравши лише валізку з косметикою і нарядами. Розлучення, розділ дітей і майна та затяжні паперові відносини з уже обридлим чоловіком деяким жінкам здаються надмірно дорогою ціною за офіційний шлюб.
 
Всі ці аргументи виглядають дуже практичними, позбавленими всякого нальоту романтики? Що ж, глибина почуттів перевіряється і у самих прагматичних пар – і чоловіки, і жінки, що збирають вершки з незареєстрованих шлюбів, відверто зізнаються, що при виникненні гострої необхідності готові постати перед служителем РАГСу і оформити свої відносини за всіма правилами. Просто момент ще не настав…

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: