Яка перша допомога при отруєнні спиртним? Напередодні свят хочемо вам розповісти про першої допомоги в разі отруєння спиртним. Отже, перше, що треба зробити, це змусити людину випити багато холодної солоної води Чому саме холодна і чому солона? Холодна вода не вбирається в слизові стінки шлунка, а солона вода змусить шлунок запрацювати і весь вміст, випите і з’їдене напередодні, повинно вийти природним шляхом. Тобто потрібно викликати блювоту, для цього і необхідно таке рясне пиття.

Третє, що потрібно зробити, це укласти людину на бік. Особливо, якщо людина перебуває в неадекватному стані або засинає. Якщо покласти п’яного на спину, блювотні маси можуть потрапити в дихальні шляхи і людина просто задихнеться. На боці людина зможе відпочивати і блювотні маси можна буде збирати в таз або відро.

Далі, після блювоти, після невеликого протверезіння дайте людині випити міцний чай або каву. Краще кави. Кофеїн швидко ставить на ноги. Запропонуйте людині прийняти душ, дайте випити активованого вугілля. Якщо все запропоноване вище не допоможе – зверніться до лікаря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.