Кожна людина хвилюється перед першим побаченням, адже воно може стати не тільки приємним проведенням часу, але і, при невдалому збігу обставин,перетворитися на катастрофу. Ці корисні поради покликані допомогти вам впоратися з хвилюванням і стресом перед першим побаченням:

– Не очікуйте занадто багато чого. Йдіть на побачення з відкритою душею! Не думайте про катастрофу, але й не очікуйте чогось надприродного.

– Ставтеся до людини, з якою  у вас перше побачення, як до друга.Не потрібно сприймати його як незнайомця, адже ви будете нервувати і не зможете бути самим собою. Спілкуйтеся з вашим співрозмовником так само, як і зі своїми старими друзями: розповідайте кумедні історії, не боячись при цьому здатися смішним.

– Виберіть комфортне місце для першого побачення. Якщо ви ніколи не ходили в модні клуби, то не варто вибирати їх для побачення. Підіть туди, де ви відчуваєте себе як вдома.

– Виберіть якесь цікаве спільне заняття. Всі запрошують на вечерю або в кіно, а ви зробіть що-небудь таке, про що ніхто і не міг би подумати. Наприклад, сходіть разом в книжковий магазин, займіться разом якимось веселим рукоділлям,організуйте велосипедну прогулянку – загалом, будьте креативні!

– Надягніть зручний одяг. Якщо ви рідко носите плаття і туфлі на підборах, костюм і краватку, то і на перше побачення їх не варто надягати.Краще вибрати щось вільне, одяг в стилі casual буде в самий раз.

– Пам’ятайте, що у вас завжди є шанс на друге побачення. Якщо ви невпевнені, що перше побачення пройшло не так, як вам хотілося, не зневіряйтеся -це ж лише перший день знайомства! Людина, яку ви запросили на побачення,напевно, також переживав з приводу зустрічі, і буде радий зустрітися з вами ще раз, щоб дізнатися один одного краще.

– Не пийте і не паліть перед побаченням. Навіть якщо ви не змогли відмовитися хоча б на час від цих згубних звичок, то обмежтеся одним напоєм і використовуйте що-небудь для освіження дихання.

– Будьте чесні.  Не фальшивьте і не прикидайтесь тим, ким ви не є. Не варто починати знайомство з нечесності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.