Перше побачення корисні поради!

Кожна людина хвилюється перед першим побаченням, адже воно може стати не тільки приємним проведенням часу, але і, при невдалому збігу обставин,перетворитися на катастрофу. Ці корисні поради покликані допомогти вам впоратися з хвилюванням і стресом перед першим побаченням:

– Не очікуйте занадто багато чого. Йдіть на побачення з відкритою душею! Не думайте про катастрофу, але й не очікуйте чогось надприродного.

– Ставтеся до людини, з якою  у вас перше побачення, як до друга.Не потрібно сприймати його як незнайомця, адже ви будете нервувати і не зможете бути самим собою. Спілкуйтеся з вашим співрозмовником так само, як і зі своїми старими друзями: розповідайте кумедні історії, не боячись при цьому здатися смішним.

– Виберіть комфортне місце для першого побачення. Якщо ви ніколи не ходили в модні клуби, то не варто вибирати їх для побачення. Підіть туди, де ви відчуваєте себе як вдома.

– Виберіть якесь цікаве спільне заняття. Всі запрошують на вечерю або в кіно, а ви зробіть що-небудь таке, про що ніхто і не міг би подумати. Наприклад, сходіть разом в книжковий магазин, займіться разом якимось веселим рукоділлям,організуйте велосипедну прогулянку – загалом, будьте креативні!

– Надягніть зручний одяг. Якщо ви рідко носите плаття і туфлі на підборах, костюм і краватку, то і на перше побачення їх не варто надягати.Краще вибрати щось вільне, одяг в стилі casual буде в самий раз.

– Пам’ятайте, що у вас завжди є шанс на друге побачення. Якщо ви невпевнені, що перше побачення пройшло не так, як вам хотілося, не зневіряйтеся -це ж лише перший день знайомства! Людина, яку ви запросили на побачення,напевно, також переживав з приводу зустрічі, і буде радий зустрітися з вами ще раз, щоб дізнатися один одного краще.

– Не пийте і не паліть перед побаченням. Навіть якщо ви не змогли відмовитися хоча б на час від цих згубних звичок, то обмежтеся одним напоєм і використовуйте що-небудь для освіження дихання.

– Будьте чесні.  Не фальшивьте і не прикидайтесь тим, ким ви не є. Не варто починати знайомство з нечесності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: