Перший візит в лазню або сауну.

Кожен, хто бажає залишатися здоровим і красивим, просто зобов’язаний ходити в баню! За допомогою лазні ви зможете не тільки гарненько розслабитися, але і оздоровити свій організм! Особливо це актуально в період простудних захворювань. Можна скористатися ефірними маслами, які не тільки зволожать повітря в парній, але і додадуть неперевершений аромат. Така процедура замінить вам інгаляційні заходи, а також послужить як ароматерапії! Відновлюються захисні функції вашого організму,збільшується обмін речовин.

 
Якщо ви вперше зібралися в лазню, то краще за все звернеться до професійного банщика. У лазні і сауні обов’язково дотримуйте наступні корисні поради!
 
Перед тим як зайти в парну ви повинні обов’язково прийняти душ, але без мила, щоб не змити захисний шар на шкірі. Саме він не дасть нашій шкірі пересихати. Мочити голову не рекомендується.
 
Для першого разу час перебування в парильні обмежте до десяти хвилин.Увійшовши в баню, варто вибрати нижню полицю, оскільки чим вище ви будите сидіти або лежати, тим більше там температура. Обов’язково дихати носом! Якщо пар занадто гарячий – прикрийте ніс долонями.
 
Захотіли вийти – не вставайте різко! Спочатку сядьте і, побувши кілька секунд у такому положенні, можете піднятися. Вийшовши, прийміть прохолодний душ, тим самим знизивши температуру тіла.
В баню потрібно заходити кілька разів, по 7-15 хвилин. Все залежить від вашого самопочуття.
 
Після кожного виходу з парної вам обов’язково потрібно лягти і відпочити таку ж кількість часу, скільки були в парильні. Це дасть відпочинок серцю і судинам. Пийте зелений чай, сік чи відвар. Не варто пити алкогольні напої! Не рекомендується переїдати! Просто розслабтеся!
 
Загальний час знаходження у лазні може становити 2-3 години.
 
Не забуваємо про правила особистої гігієни! Обов’язково візьміть з собою рушник, капці і халат.
 
Якщо ви сіли на нижню полицю, це не збільшує час вашого перебування в лазні. Дотримуйтесь викладені вище рекомендації!
 
Не сидіть на верхній полиці в положенні, коли ноги звисають вниз, а голова в самої стелі.
 
Ви прийшли в баню для оздоровлення! Куріння і спиртні напої тут неприйнятні!
 
Якщо у вас підвищена температура тіла або хронічне захворювання варто утриматися від відвідування лазні або проконсультуватися з лікарем.
 
Знімайте прикраси з металу, вони здатні нагріватися під впливом гарячої пари!
 
 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: