Підготовка дитини до дитячого садка.

Життя кожного складається з безлічі переломних, значущих моментів. Перший настає через два-три роки після народження, коли потрапляєте в дитячий сад. Етап характеризується спробами будувати відносини з однолітками, пізнавати навколишній світ, це складно, далеко не завжди приємно. Що порадити сучасним батькам, які віддають улюблену крихітку на виховання нянькам?

 
Спочатку підготуйте до змін себе.Пам’ятайте, будь-яку нервозність, напруженість, занепокоєння, маленький чоловічок бачить наскрізь, він підозріло, насторожено поставиться до нового місця. Звикання пройде успішно, безболісно тільки з позитивним, впевненим настроєм.
 
Познайомтеся з завідуючою, вихователями, медичними працівниками, хореографами, психологом, логопедом.Переконайтеся, що дитина в гарних руках, адже до школи саме тут він проведе більшу частину вільного особистого часу (8 годин щодня). Вибір бажано почати за рік-півтора до передбачуваної дати надходження. Шукайте дошкільні установи за порадами знайомих та інформації в мережі, як на недорогі приватні міні готелі відгуки можна знайти на форумах, так і відгуки про дитячих садках вашого міста знайдуться на тематичних ресурсах.
 
Заздалегідь складіть гардероб для групи (приміщення), прогулянок свіжому повітрі (взимку, навесні, влітку, восени), занять танцями, малюванням. У дитсадівського непосиди обов’язково повинен бути запасний змінний комплект білизни, верхнього одягу, вуличного взуття, капців. Віддавайте перевагу немарким забарвленням (синій, сірий, баклажан), ідеально підійдуть джинсові комбінезони, сорочки зі щільної бавовни.
 
Соціально-психологічна підготовка важлива, зробіть головний акцент на побудові відносин. Заохочуйте бажання спілкуватися в пісочниці, на прогулянці. Знайомте з вашими товаришами будь-якого віку, він повинен навчитися налагоджувати контакти, відчувати себе комфортно, невимушено серед компанії людей різного віку, статусу.
 
Поділіться власним дитячим досвідом, покажіть фотографії, відеозаписи ранків. Розповідь прикрашена, різнокольоровими яскравими фарбами? Позитивний образ дошкільного закладу допоможе без страху сприймати нове місце. Попросіть розповісти про садок знайомих, друзів, двоюрідних братів, сестричок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: