Планшет для дитини. Іграшка або небезпечний гаджет?

Сучасні батьки вважають, що дитина з раннього дитинства може швидко освоїти різні електронні гаджети та купують у подарунок своїм дітям планшети та інші подібні речі. І дитина дійсно швиденько вчиться грати на планшеті, малювати, керувати ним.

Виявляється, якщо дитині безконтрольно дозволяти користуватися планшетним комп’ютером, то він не може освоїти гру звичайними кубиками і насилу вчиться писати ручкою, малювати. Тобто дрібна моторика пальців не розвивається так, як належить за віком дитини. Адже на планшеті потрібно тільки водити пальчиком і все! Інші руху забуваються!

До речі, самі подумайте – якщо робота пов’язана з роботою на комп’ютері, то писати ручкою – просто катування, легше надрукувати.  

З’ясувався і ще один негативний чинник – якщо дитина ввечері загралася за планшетом, то на наступний день вона неуважна в школі, погано сприймає матеріал, не зосереджується на домашніх завданнях.

Дитина відчуває справжню ломку, бо яскраві дисплеї провокують постійну візуальну стимуляцію, без якої дитині стає важко сконцентруватися.

Виявляється, що залежні від мобільних пристроїв діти втрачають соціальні навички. У свою чергу батьки мало займаються з дитиною, мало спілкуються, грають з ним. Адже простіше дати в руки планшет і все – дитина годинами не турбує маму з татом.

Що робити? Не давати дитині в руки планшет?

Так, це вихід, але заборонений плід солодкий, тому, щоб не псувати дитині настрій і не скандалити, потрібно привчати дитину вимикати планшет і міняти рід занять – обов’язково гуляти на вулиці. На ніч вимикати Wi-Fi в квартирі.  

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: