Плюси і мінуси каркасних будинків!

Каркасне будівництво набирає обертів. При очевидних перевагах, варто відзначити, що каркасні будинки мають ще й ряд істотних недоліків. Мінуси, звичайно, не критичні, і якщо бути обізнаним – їх можна усунути ще на етапі будівництва будинку.

Плюси каркасних будинків

Ключовим плюсом каркасних будинків прийнято вважати рекордні терміни будівництва. Від етапу ескізного проекту до здачі в експлуатацію проходить від 2-х до 4-х місяців. Рідкісна будівельна технологія може позмагатися з каркасною по темпу будівництва.

При цьому безпосередньо саме зведення будинку вимагає мінімум трудо-витрат. Висока кваліфікація робітників також не потрібна, чого не можна сказати про цегляне будівництві, де кладку повинні здійснювати досвідчені фахівці.

Ще один важливий плюс каркасних будинків – висока довговічність, яка сягає від 30-ти до 50-ти років.

Завершальний плюс каркасних будинків – доступна ціна. Саме цей фактор, як відзначають експерти, є визначальним у питанні популярності даної технології. Люди, що мріють про свій котедж, зупиняє свій вибір на каркасних будинках, оскільки на його будівництво не потрібно якихось дуже значних коштів. У порівнянні, наприклад, з цегляним будинком, каркасні коштують куди дешевше.

Мінуси каркасних будинків

Прийнято вважати, що основним мінусом каркасних будинків є низька енергоефективність. Тут варто зробити застереження, тому що цей показник в більшій мірі залежить від якості вибраного утеплювача. Якщо на матеріалі заощадити, то чекати від каркасного будинку затишного внутрішньобудинкового клімату взимку не варто.

Це ж відноситься до каркасних будинків з великою площею світло-прозорих конструкцій. Простіше кажучи – чим більше вікна, тим холодніше буде в каркасному будинку.

Зовнішній вигляд каркасного будинку з самою бюджетною обробкою виглядає рівно на стільки, скільки він коштує. Тобто, не варто чекати від низьких бюджетних вкладень якихось архітектурних надмірностей. Однак багатий вибір оздоблення та можливість використання сучасних фасадних систем може дозволити скрасити цей недолік.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: