Плюси і мінуси приватного будинку.

Приватний будинок або квартира? Що краще вибрати і де краще жити? – Такими питаннями часто задаються люди, які переситилися життям в міській суєті серед натовпу людей, у вузькій квартирці на 9 поверсі і поламаним ліфтом. О

собливо це питання стає актуальним для молодят або для тих пар, які стали щасливими батьками. Спробуємо сьогодні розвінчати деякі стереотипи житія в приватному будинку і відповісти: чи варто жити в ньому чи не варто.

Що для вас означає: заміський будинок? Адже уявлення у кожного з нас різні, як і досвід проживання в приватному будинку. Хтось з позитивної сторони дивиться на ділянку біля будинку, на якому треба працювати, а для когось же земельні роботи категорично протипоказані через алергію або матінку лінь.

Напевно, кожен з нас хоча б раз у житті чув всякі жахи про приватний будинок від друзів, сусідів або навіть з власного досвіду знає, що будинок це:

  • 1. Відсутність води
  • Відсутність тепла
  • Туалет на вулиці
  • Ділянка, на якій треба працювати не покладаючи рук
  • Прибирання
  • Віддаленість від міста
  • Польові дороги, які не дадуть поносити підбори
  • Кури, гуси, качки
  • Вічно гавкаючий пес
  • Відсутність обслуговуючого ЖЕКу

Так, не можна заперечувати, що такого немає. Є, але! Це все минуле століття. Сучасні будинки влаштовані набагато інакше. Так у бабусі в селі може зберігатися до сих пір старий уклад, але сучасні забудовники намагаються максимально наблизити будинок до тих умов, до яких люди звикли, проживаючи в мегаполісі.

Варто тільки враховувати деякі параметри при виборі вашого майбутнього будинку, які ми і назвемо плюсами і мінусами, а ще краще – критеріями вибору майбутнього житла:

1. Віддаленість від міста. Поділяють будинку на ті, що знаходяться прямо в місті (як на окраїні, так і в центрі міста), в передмісті (відстань до 30 км) і на далекій відстані (від 30 км і більше). З тими будинками, що знаходяться в самому місті, проблем взагалі не виникає в плані відстані. Можна вільно пройтися до необхідного магазина або скупитися в супермаркеті. А ще дітям зручно буде ходити в школу самостійно, а батькам пішки на роботу.

Якщо ж жити в передмісті, то бажано мати машину і селитися так, щоб поруч був дитячий садок, школа, супермаркет.

Житло на далекій відстані вибирають, мабуть, тільки ті люди, яким не треба з’являтися щодня на роботі (вони працюють або віддалено, або фрілансом), або ж ті, які мріють про літню резиденцію. Тому, як наїздишся кожен день на роботу за 50 км від міста.

2. Зручності. Туалет на вулиці – хороший варіант, але тільки для літньої резиденції. Якщо ви купуєте будиночок для ПМЖ, то вибирайте таке житло, яке мало б ванну і туалет в будинку.

3. Вода, світло, газ, тепло. Краще, щоб у будинку було постійне водопостачання, була колонка або бойлер і було тепло. З криниці можна взяти води і набрати, але набирати кожен день відрами воду для того, щоб приготувати їсти і купуватися, ви втомитеся з часом.

4. Город. Якщо ви хочете вирощувати екологічно чисті продукти, то купуйте будиночок з ділянку землі біля нього. Правда, якщо ви хочете купити будиночок в місті, то врахуйте, що “екологічно” чистими ваші продукти не будуть. Так, вони будуть не на колоти хімікатами, але навколішні вихлопні гази все одно будуть вбирати.

5. Живність. Якщо хочете – заводите курей, гусей і качок. Якщо ні, то ніхто вас не змушує і не змусить це зробити. Не думайте, що тварини – це обов’язкові складові приватного будинку.

Ну і останнє, мабуть, найголовніше: багато хто думає, що взимку в приватному будинку нудно. Ні, ні і ще раз ні! Ви повинні визначитися, що ви хочете: ходити по клубах і барах, або ж хочете затишок і комфорт. Кіно можна подивитися і вдома, натягнувши екран з білого полотна і встановивши проектор. А якщо ж вибирати будинок в межах міста, то всі зручності для веселого життя як були доступні, так доступними і залишаться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: