Плюси пізньої вагітності!

Найголовніший позитивний момент народження дитини після 30 років – це повноцінна участь у вихованні дитини і матері, і батька. Головним чином це відбувається тому, що чоловік, що переступив рубіж в 35 років, як правило, набагато турботливіше і відповідальніше ставиться до своєї родини, хтось навіть поглиблюється в пізнання вагітності дружини настільки, що готовий розрахувати дату пологів. Крім того, він більше цінує і краще розуміє свою супутницю, поважає її інтереси і особистісні якості.
 
Якщо говорити про жінку, то основним моментом є те, що дитина після 30 – майже завжди бажана і запланована. Після 30 років жінка сприймає народження дитини як божий дар, а не як непосильну ношу. У цьому випадку дитина отримує набагато більше маминого часу і любові.

Вчені вважають, що з точки зору фізіології жінка дозріває для материнства вже в 22 роки, але психологи стверджують, що повна моральна готовність настає лише після 30 років. Вважається, що пізня вагітність здатна омолодити жіночий організм. Це так насправді, адже естроген, статевий гормон, який виробляється в період вагітності, тонізує м’язові тканини, робить їх еластичнішими, сприяє зміцненню кісткової системи і знижує ймовірність появи гіпертензії.
 
Вагітність і лактацію після 30 років називають другою молодістю жінки, хоча деякий стрес і переносить жіночий організм в період пізньої вагітності. Існують й інші плюси пізніх пологів. Період клімаксу відсувається за часом і проходить значно легше. Пізні пологи знижують рівень холестерину, зменшують імовірність таких хвороб, як інсульт та остеопороз. Крім того, жінки, що пізно пізнали радість материнства, набагато рідше страждають захворюваннями слуху і рідше стикаються з інфекціями сечостатевої системи.
 
Так чи інакше, але ендорфіни, які виробляються організмом жінки внаслідок радості материнства, відсувають процеси старіння жінки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: