Подарунки на День Закоханих.

День святого Валентина для багатьох пар є найромантичнішим святом у році, а також приводом порадувати свою другу половинку. Подарунки на 14 лютого повинні радувати і дивувати, тому не варто обмежуватися листівкою у формі серця.

Що подарувати на 14 лютого своїй другій половинці? Пам’ятайте, будь-який хороший презент на це свято має дві складові – небанальність і позитивні емоції, які повинні хвилею накрити партнера.

Подарунки на День святого Валентина можуть відрізнятися своєю символічністю, ви можете взяти це на озброєння. Якщо ви представниця прекрасної статі і володієте в’язанням, то можна вкласти частинку своєї душі в шарф, зроблений своїми руками, не забудьте зв’язати для себе аналогічний шарфик. У тому випадку, якщо ви не володієте цією майстерністю, то можна прогулятися по інтернет-магазинах, там повно парних речей. Наприклад, нижня білизна для неї і для нього із зображенням Супермена або пара затишних светрів, на кожному з яких буде зображена половина серця.

Ігри люблять не тільки малюки, а й дорослі люди. Не варто ламати голову над питанням: «Що подарувати на 14 лютого», – візьміть за основу сюрприз. Пам’ятаєте гру 12 записок? Перша записка лежить на видному місці, в ній вказано, де лежить наступна (вона повинна бути захована), і так людина повинна мотатися до тих пір, поки не знайде останню. У самому кінці може бути захований сам подарунок. Також можна поступити іншим способом, це актуально, якщо ви живете в невеликому містечку. Сховайте записки по місту, а останню залиште в готелі, чий номер буде готовий до зустрічі свята.

Якщо ви разом вже не перший рік, то можна в це свято знову розпалити вогонь між вами. Підберіть подарунок на 14 лютого коханому чи коханій такий, який зможе здивувати його навіть після стількох років проведених разом. Можна зробити гру своїми руками або купити. Вона може представляти із себе картки з «гарячими» завданнями. Пишіть все, що спаде на думку, відкиньте своє горе. До речі, це відмінна можливість підштовхнути партнера до експериментів, на які він не наважувався. Приклади завдань ви можете підглянути на полицях в інтернет-магазині.

Ідей існує велика маса, тому можна не обмежуватися стандартними подарунковими наборами. А взагалі, на 14 лютого подарунки своїми руками особливо актуальні. У таке свято символічно подарувати частинку себе, нехай і в такому вигляді.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: