Часто в кадр потрапляють обрізані ноги і руки, гілки дерев, що стирчать прямо з голови людини, яку фотографуємо. Для того щоб не допустити помилки, намагайтеся, щоб кадр не потрапляло нічого зайвого.

При зйомці групи людей починаючі фотографи часто відходять занадто далеко, що робить вираз на обличчях нерозбірливим, сама фотографія – погано сприймається. Намагайтеся підійти для фотографування якомога ближче.

На фотографії – ціле нагромадження об’єктів, навіть нема за що зачепитися погляду. Для запобігання помилки робіть акцент на одному об’єкті, загальний фон при цьому не повинен бути надто строкатим.

На фотографіях з’являються засвічення – плями і кола, що виникають від сонячного світла. Для запобігання помилки стежте, щоб в об’єктив не потрапляло занадто багато сонячного світла.

Якщо в сюжеті композиції акцент зроблено на горизонтальні лінії (будинки, архітектурні об’єкти), часто новачки допускають невеликий, як здається при зйомці, нахил, який перетворюється на фотографію в приклад того, як знімати не потрібно. Тримайте камеру прямо, в іншому випадку виникне ефект, як ніби об’єкти, що фотографуються скочуються вниз.

Фотографії виходять розмитими. Для запобігання проблеми перевіряйте, щоб область фокусування була наведена на об’єкт, що знімається.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.