Помилки при пошуці роботи!

Приділяти більше уваги собі , ніж роботодавцюЗвичка думати тільки про себе, про те, що може дати робота вам, а не про те, що можете ви зробити для компанії , часто буває згубна. Не тільки в період рецесії ми намагаємося робити для себе все якнайкраще, і це природно. Але в період пошуку роботи варто подумати не тільки про себе, а й про роботодавця, і саме з таким підходом йти на співбесіду. Якщо ви всім виглядом будете показувати, що робота потрібна вам, а не ви потрібні цій роботі, то великий шанс невдачі. Звичайно, роботодавець розуміє всю суть, але те, як ви себе презентуєте і позиціонуєте – дуже важливо.

Приймати відмова, як особисту образуДавайте визнаємо, що є безліч місць, куди ви б не змогли влаштуватися на роботу. Тому відмову не потрібно приймати близько до серця. Негативний досвід потрібно використовувати на благо собі. Якщо ви не підійшли роботодавцю, то ви тепер знаєте, що потрібно покращити в собі, які нюанси професійної діяльності підтягнути. Образа на роботодавця не принесе нічого добре.

Зациклюватися на своєму віціТака людська природа – зосереджуватися на своїх недоліках, але мало думати про свої сильні сторони. Молодих фахівців хвилює, що в їхньому віці практично неможливо мати великого досвіду. Старших шукачів хвилює, що їм можуть віддати перевагу більш молодих кандидатів, або те, що вони можуть бути надкваліфіковану для якоїсь посади. Але не варто повністю зосереджуватися на своєму віці, зосередьтеся краще на своїх знаннях і навичках, які будуть корисні компанії. Продавайте те, що готові купити роботодавці, а не свій вік і страх не підійти.


Сподіватися потрапити в «яблучко» з одного пострілу
Хтось шукає роботу тільки завдяки своїм зв’язкам, хтось використовує тільки сайти з працевлаштування, хтось обдзвонює компанії в пошуках вакансій. Але найкращий варіант – використовувати всі можливі варіанти. Важко отримати результат, використовуючи тільки один інструмент. Розмістити резюме і чекати запрошень на роботу можна довго. Тому не варто сидіти на місці і сподіватися потрапити в «яблучко» з одного пострілу.
Іти з головою в погані новиниТак, зараз не самий райдужний період у житті. Так, багато людей втрачають роботу, і багато її шукають. Але ринок праці ніколи не зупиняється. Не приділяйте багато уваги поганих новин. Звичайно, ЗМІ розкажуть, що якась компанія звільнила 20 співробітників, з більшою ймовірністю, ніж те, то інша найняла 40. У новинах мелькатимуть заголовки про кризу, поганої ситуації в країні і т. п. Все це може тільки посилити ваш настрій, і змусить опустити руки. Не беріть в голову! Тільки вперто йдучи до своєї мети, можна її досягти. Будьте впевнені в собі, насправді саме від вас залежить результат, і якщо один спосіб не спрацював – спрацює інший.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: