Помилки при пошуку роботи!

1. Потрібно показати роботодавцю що ви потрібні роботі, а не робота вам. Дуже багато тих, хто шукає роботу, приділяють більше уваги собі ніж роботодавцю, і забувають про те що вас беруть на роботу не тому що ви її шукаєте, а тому що ви повинні приносити користь роботодавцю. І чим краще ви зможете показати яку користь ви можете принести фірмі, тим більше у вас шансів отримати роботу. 

2. Шукайте, шукайте і ще раз шукаєте. Не чекайте успіху розмістивши на парочці інтернет-ресурсів своє резюме, якщо ви хочете знайти хорошу роботу, потрібно буде пошукати. Потрібно переглядати нові вакансії з вашої професії на спеціальних сайта, кожен день оновлювати резюме, питати у знайомих або колишніх колег, розіслати своє резюме організаціям які вам цікаві як потенційні роботодавці і т.п. 

3. Правильно себе оцінюйте. Якщо ви тільки починаєте кар’єру, то ви повинні розуміти що вам не хто не заплатити відразу 3000 $ в місяць, і не запропонувати посаду заступника голови правління. Все приходить якщо ви будете йти до цього. 

4. Адекватне резюме. Потрібно написати адекватне, грамотне, і красиве резюме. В інтернеті існує безліч ресурсів які допомагають скласти правильне резюме. Але і ви самі повинні розуміти що не потрібно писати про ваші досягнення в сфері спорту, якщо ви претендуєте на посаду у фінансовій установі. 

5. Правильна підготовка до співбесіди. По-перше це зовнішній вигляд, по-друге ви повинні підготувати себе морально, адже коли ви хвилюєтеся ви такого можете нагородити. Якщо вас не візьмуть на цю роботу це ж не кінець світу, і ви не помрете від цього. 

Вдалого вам пошуку роботи, головне не втрачати силу духу, і дивитися вперед!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: