Поради кохання та гарного шлюбу!


Ми закохуємося за одну п’ятнадцяту секунди

За одну п’ятнадцяту секунди в твоєму організмі починають відбуватися зміни, в тому числі і на хімічному рівні, коли ти дивишся на свою особливу людини. Наука довела, що в такому процесі беруть участь 12 зон мозку. Коли ми дивимося або думаємо про кохану людину, у мозку людини виникає коктейль нейротрансмітерів. У них входить окситоцин, дофамін, вазопресин і адреналін. Мозок отримує такий же ефект, як при легкій дозі кокаїну.

Цілуйся і роби правильний вибір

Два нових дослідження про поцілунки виявили, що цілуючись, ми вибираємо правильних партнерів, а надалі можемо їх зберегти. У ході опитування жінки і чоловіки підкреслили, що поцілунок – один з важливих тестових моментів у виборі партнера. Але цілуватися важливо не тільки на початку відносин. Це також відіграє важливу роль у підтримці відносин.

Дослідники виявили взаємозв’язок між кількістю поцілунків і якістю відносин закоханих. Але цей зв’язок не був помічений між фізичною близькістю і довгостроковими відносинами.

Пари виглядають схожими після 25 років разом

Люди, які живуть один з одним більше 25 років, стають схожі один на одного рисами обличчя. Це може відбуватися через однакового харчування, оточення чи навіть тривалої емпатії один з одним.

Відносини на відстані працюють

Два фактори, які допомагають зберегти стосунки на відстані:

  • Розповідати один одному більше особистої інформації
  • Бачити свого партнера з хорошого боку


Як результат, такі пари мають такий же рівень стабільності і задоволеності у відносинах, як і пари, у яких люди знаходяться поруч.

4 речі, які руйнують стосунки

Протягом 40 років психолог, професор Джон Готтман аналізував відносини, як погані, так і хороші. Він досліджував різні відносини і безліч психологічних підходів і з’ясовував, які з них сприяють збереженню відносин. Ось чотири головні речі, які руйнують стосунки: критика, сарказм, звинувачення і відсторонення.

Сучасні шлюби припускають самореалізацію

Згідно з дослідженнями, призначення і суть шлюбу змінилися. Раніше люди шукали стабільності і ґрунтовності, тепер же партнери очікують психологічної наповненості від їх шлюбів. Люди більше, ніж раніше очікують шлюбу, в якому знайдуть самореалізацію та особисту завершеність. На жаль, незважаючи на свої очікування, пари не готові прикладати необхідні зусилля і час.

 Прості вправи, щоб зберегти шлюб

Якщо у твоїх відносинах настали не найкращі часи, можливо, не варто відразу йти до терапевта. Спробуйте подивитися кілька фільмів разом. Трьох-річне дослідження показало, що відсоток розлучень знизився вдвічі після того, як пари спільно переглядали фільми про взаємини, а після обговорювали.

Відносини після розлучення

Навіть після розлучення необов’язково відносини між партнерами завершуються, особливо якщо у них є спільні діти.

Дослідження спільного виховання пар після розлучення з’ясували, що відносини можуть розвиватися в одному з 5 напрямків:

  • Роздвоєне батьківство, де батько, як правило, зникає.
  • Абсолютна дружба, де батьки продовжують бути кращими друзями.
  •  Співпраця, коли пари живуть кожен своїм життям, але вміють добре ладнати один з одним.
  • Вороги, у відносинах яких сварки тривають після розставання.
  • Завзяті вороги. У таких парах діти стають об’єктом маніпуляції і, як правило, страждають найбільше.


Маленькі радощі

Ми живемо в світі, в якому практично все переведено на комерційну структуру, і в якому кохання продається і купується. І зараз особливо варто пам’ятати, що дрібниць не існує, і саме ці маленькі кроки означають дуже багато. Недавнє дослідження серед 4 тис людей показало, що саме маленький акт доброти і турботи – це те, що значить найбільше. Чашка чаю вранці або простий комплімент принесе більше користі, ніж коробка шоколаду або квіти (хоча і це не завадить).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: