Поради схуднення!

Одне з найбільш животрепетних питань, яке хвилює всіх бажаючих схуднути – чи існує насправді універсальний спосіб схуднути за допомогою тренувань.

 

Кращим варіантом складання плану тренувань справді є суто індивідуальний, розроблений для конкретної людини, з урахуванням його статури,стану здоров’я, завдань, побажань, реакції серцево-судинної системи на навантаження, способу життя та інших факторів. Однак існують і правила, які підходять всім.

 

Без фанатизму. Одна знай поширеніших помилок бажаючих схуднути – спроба скинути вагу як можна швидше.Для цього часто починаються різкі обмеження в харчуванні і занадто інтенсивні фізичні навантаження. За місяць така людина, звичайно результату досягає – втрачає кілька кілограмів. Але це не можна назвати схудненням. Це,швидше, виснаження організму. Якщо продовжити такі тренування, можна отримати досить серйозні ускладнення – як фізичні, так, до речі, і психічні. А якщо припинити, то втрачені кілограми досить швидко повертаються, навіть при споживанні нормального, а не надмірної кількості калорій.

 

Для того, щоб схуднути правильно, досягти бажаних результатів і закріпити їх, худнути треба поступово, запускаючи при цьому необхідні для зниження ваги механізми. У першу чергу це перебудова обміну речовин з метою активізувати процеси розпаду жирової тканини.

 

Дотримуйтесь режиму. Для схуднення важливий не стільки сам характер виконуваних вправ, скільки режими, в яких вони виконуються. І якщо мова йде про тренування для схуднення, вам необхідна аеробне тренування.

 

Регулярність. Заняття повинні бути регулярними. Адже втрата ваги залежить не тільки від калорій, які ви витратили під час тренування, – але й від активізації процесу розщеплення жирів в організмі. Цей ефект закріплюється, якщо фізичні навантаження відбуваються регулярно. Часто задається питання, скільки треба займатися. Нормальна частота занять для схуднення – п’ять-шість, а то і сім разів на тиждень. Коли ми говоримо про фізкультуру, а не про професійний спорт або нарощуванні м’язової маси, дні відпочинку можуть бути і не потрібні .

 

Достатня тривалість. Оскільки при схудненні важливо витрачати енергію за рахунок розщеплення жирів, тривалість занять повинна складати не менше 45 хвилин. А краще – годину. Тільки в цьому випадку у витрати йде саме жирова тканина. Якщо заняття тривають менше, спалюються тільки спожиті за день вуглеводи. Дотримуйтеся помірної інтенсивності занять. Адже важко витримати годину важкого фізичного навантаження, та ще в пристойному темпі.

 

Враховуйте свій спосіб життя. Крім власне схуднення, в процесі тренувань можна поліпшити стан серцево-судинної системи і дати відповідне навантаження м’язам. Тому при побудові тренування використовуйте види навантаження, які допоможуть звести до мінімуму шкідливий вплив вашого повсякденного життя і одночасно розвинути бажані якості.

 

Кожній страві – свій час. Для схуднення одних навантажень часто недостатньо, необхідно також регламентувати харчування. Не вибирайте дієти, які обмежують калорійність. Краще правильно розподіляйте харчування протягом дня -за кількістю і характером з’їденого. Все,що з’їдається в першій половині дня, забезпечує організм енергією, а в другій -йде на побудову тканин і органів або в жировий запас. Враховуйте, в який час доби проходить тренування, і залежно від цього розподіляти калорійність денного раціону.

 

Про що треба пам’ятати. Правильний процес схуднення проходить поступово і в комфортному режимі. Заняття не дуже високої інтенсивності потрібні практично кожен день – і не менше 45 хвилин. При цьому враховується, що все з’їдене з ранку можна витратити в спортзалі, а післяобідні калорії покинуть вас дуже неохоче.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: