Порода сенбернар.

Цей величезний кудлатий пес обов’язково стане для вас справжнім чотириногим другом: ніжним і добрим, турботливим і ласкавим, відданим і вірним. Незважаючи на те, що сенбернар – найвідоміший флегматик і філантроп в собачому світі, цей пес в змозі захистити свого господаря і, якщо треба, він навіть зможе куснути непрошеного гостя.

Сенбернари дуже вірні й віддані, надійні і люблячі. Вважається, що це ідеальна собака для всієї родини. Особливо оцінять сенбернара сім’ї з маленьким дітьми, так ці пси природжені няньки! Нехай вас не лякає розміри тварини, незважаючи на громіздкість і значний зовнішній вигляд, сенбернари дуже ніжно і терпляче грають з малюками, дозволяючи їм робити з собою все, що завгодно.

Що стосується інших домашніх тварин, то сенбернар із задоволенням стане нянькою для всіх, хто живе в будинку обожнюваного ним господаря: будуть це кішки, пташки чи інші собаки.  

Це дуже розсудливі пси, які відмінно піддаються різноманітному дресируванню, тому виховувати цю собаку одне задоволення. Тільки варто враховувати, що грубість і жорстокість зовсім не підходять в якості основного методу виховання – ви тільки залякаєте, скривдите і втратите контакт з цією благородною твариною.  

Особливість сенбернара – він намагається в усьому догоджати хазяїну, тому найчастіше проблем з поведінкою не виникає.  

Сенбернари дуже розумні, розважливі, добрі і поступливі чотириногі супутники людини. Вони реагують на добро і справедливість і завжди відповідають взаємністю.  

Сенбернарам не властива агресія, але це зовсім не означає, що ці собаки зможуть байдуже дивитися на те, як хтось кривдить його господаря. Буквально за кілька секунд сенбернар зможе перетворитися на надійного стража. Не варто забувати, що сенбернари не створені для вартової служби, просто так гавкати і кидатися на всіх, хто проходить повз, ці тварини не будуть.  

Сенбернари бувають задумливими і повільними, але це зовсім не означає, що вони тугодуми – навпаки, у них дуже живий розум, відмінний нюх і вони вміють по-справжньому орієнтуватися в просторі.  

Сенбернар – це домашня собака, яка повинна жити поруч з людиною, щоб відчувати себе справжнім членом сім’ї. Ці собаки дуже погано переносять самотність і якщо таким псом не займатися і поселити на вулиці в будці, то він може впасти в депресію.

Люди, які вперше бачать сенбернара, думають, що ці собаки їдять по відру на день. Насправді це зовсім не так. Зрозуміло, сенбернара можна привчити їсти дуже багато – якщо з дитинства перегодовувати. Але якщо ви будете дотримуватися норми, то дорослий пес буде в добу наїдатися півтора літрами натуральної їжі або нормою, зазначеної на упаковці сухого корму. Пам’ятайте, що «вовняні» сенбернари можуть дуже багато пити, тому не обмежуйте доступ вихованця до води.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: