Пошук монет без металошукача.

Сьогодні, хочу поговорити про монети, які можуть бути знайдені кожним із нас. Для цього не знадобиться пошукове спорядження, бо в пошуку монет без металошукача потрібні очі і увагу.

Якщо озброїться увагою і звернути свій погляд собі під ноги, то монетні знахідки не змусять себе довго чекати. Зрозуміло, що сучасні монети нам мало цікаві, хоча вона і переважають.

Так історично склалося, що за радянських часів населення міст тільки росло. У всіх людей була робота і тому у кожного в кишенях водилася якась дрібниця. Всі знають, а багато хто і пам’ятають, що багато чого можна було купити на будь-яку радянську копійку (не те, що зараз). Тому, в радянський час, металеві гроші були більш поширені, ніж паперові.

І ось я, блукаючи по старим стежках, по тротуарах з тріснутим асфальтом, дивлячись собі під ноги, знаходжу монети Великої і Могутньої – хоч без металошукача це і важче.

Особливість пошуку без металодетектора.

Зараз, хочу поміркувати про результативність пошуку очима. Коли монета лежить на землі і має ще свій блиск, то вона ніби сама каже “ось я, підніми мене”. І залишається тільки нагнутися, і підняти таку монету. За моїми спостереженнями, це може бути тільки недавно відштамповані монети. Знахідка таких копійок не вимагає ніякого майстерності – потрібен тільки фарт.

А з монетою, яка пролежала в землі, і її окрас став в тон грунті, справи йдуть складніше. Такі монети не привертають погляд своїм блиском або забарвленням. То як же їх знаходити? Є в монетах така зовнішня характеристика як форма. Її обриси видно і це та особливість, яка допомагає виявити темну копійку на тлі такого ж темного грунту.

Пошук царських монет без металошукача.

Ті, хто думає, що відшукати монету на поверхні землі, яка пролежала там більше ста років не може бути реальним, звичайно ж, мають рацію. Адже шар грунту повинен обов’язково був би утворитися на такій монеті і тим самим приховати її від очей людських. Але, як показала моя практика, і такі старі монети можуть бути знайдені без металодетектора.

Але що ж робити з землею, яка не дає розгледіти монетний кружок? Зрозуміло, що вона повинна бути якось видалена і це може відбутися тільки двома способами.

Перший, це коли проводяться земляні роботи, і монета потрапила поверх відвалу – тоді її форма може бути помічена. Таку знахідку я зробив зовсім недавно, тупаючи по перекопаному городу. Прямо на місці де ще тиждень тому росла картопля, я помітив обриси гуртка. Коли його підняв, то це виявилася 2 копійки 1866.

Другий, це природний спосіб – коли з монети землю змиває вода.

Знаходити мідні монети без металошукача на поверхні трохи простіше. Адже крім обриси форми, нам на допомогу приходити ще окисел міді, який має зелений окрас, від чого монета в землі стає трохи більше помітна.

І на завершення – пошук монет без спеціальних приладів дуже реальний і в межах населеного пункту може бути навіть результативним. Так що, озброївшись тільки увагою і неспішної ходьбою, можна робити знахідки не менш цікаві, ніж з металошукачем. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: