Пошук скарбів і монет.

Багатьом може здатися, що зайнятися професійно пошуком скарбів і монет це дуже цікаво. Але, це зовсім не так! Я вас не те, що вмовляю відмовитися від заняття шукача скарбів, я вас переконую, що просто купити металодетектор і кинутися на пошук скарбів і монет, на багато цікавіше, ніж зайнятися цим професійно.По-перше професійному шукачеві скарбів потрібно великі капіталовкладення в обладнання. По-друге потрібно велику кількість фахівців, або команда. По-третє, ви десь 20% часу будете шукати скарб, а решту часу ви будите зайняті історією, картами і годинами сидіти в бібліотеці.

Але, справжній шукач скарбів, шукає великі скарби, на яких можна зробити цілий статок. А звичайний пошуковик з МД, шукає монети, і дрібні скарби монет, захованих у землю звичайними селянами 19-го століття.

І ще маленький підступ, який вас точно переконає НЕ ставати професійним шукачем скарбів. Великі скарби знаходять випадково, і як правило не ті хто їх шукав довгі роки, і не в тому місці. Так що купуйте звичайний металодетектор, для початківців з обмеженим бюджетом зійде Garrett ace 250, а для необмеженого бюджету Minelab X-Terra 705 буде вище голови і можна йти на пошуки дрібних скарбів.

Скарби і монети, звідки вони беруться в землі?

Здавна, люди ховали гроші в землю для того що б зберегти їх від усіх воєн, розрух будинку. Вважалося що земля, може не тільки зберегти схованку, але і заховати її. Як правило, скарби ховали на глибину 20-25 см, іноді доходило до 1м.

Монети клали в глиняний посудину, горлечко заливали смолою або воском. Іноді зустрічаються скарби в шкіряному мішечку, а потім в посудині. Ямка накривалася старанним каменем на ділянці старовинного двору. Так що не лінуйтеся приладом продзвонити камені, раптом вам земляний дідусь, підкине скарбик.

Часто випадкові скарби зустрічаються не тільки в сільській місцевості, а й у великих містах. Правда там їх знаходять випадково, нічого не підозрюючи.

З чого починати пошук скарбів і монет?

Для мене існує три види скарбів. Перший тип скарбів це «великі царські» – це скарби за легендами. Жив був там цар, сховав він цілий кінський віз золота. І щось в такому роді. Як правило, такі скарби мало кого цікавлять. По-перше, це легенди, по-друге, як я говорив вище, для таких скарбів потрібні великі гроші, команда і сотні годин проведені в бібліотеці.

Другий тип скарбів «захований селяни» – такий тип скарбів також особливо не шукають, але якщо за старовинною картою, на якомусь хуторі ви бачите насип від фундаменту, обов’язково продзвоніть його металошукачем, авось щось і знайдете.

Третій тип скарбів «старі будинки» – ось тут варто пошукати.

Взагалі, особливо скарбами не варто заморочуватися. Достатньо вийти за старовинною картою в старе село, на пошуки монет. А ось тут як пощастить. Можливо пощастить, а може і ні.

Вивчіть свою місцевість, або якийсь сільський район. Знайдіть на карті ліс. Головне що б карта була докладною. У лісі, повинна бути розташована фортеця, церква. Поставте там мітку, а навесні вперед на розвідку.

Прийшовши на весняну розвідку, поруч має бути річка. Там де річка, там і люди жили. Біля річки, або трохи далі від неї, повинна бути рівнина, нехай вона і заросла деревами. А ось на рівнині, якщо ви прийшли по карті, повинна була бути колись розташована фортеця або церква. Ось тут і варто вести пошуки.

Часто шукачі скарбів, приїжджаючи за старовинною картою в село. Питають у місцевих сторожив, про панський двір, який був розташований років 200-300 тому. Місцеві розповідають і показують. Як правило, якщо місце панського двору вказано точно, шукач скарбів з порожніми руками не їде, хоч монети але трапляються.

Інша справа якщо у вас якась рідкісна старовинна карта, взята не зі інтернету. За такою картою можна знайти цікаві монети, можливо навіть дрібні скарби. Просто по тим картками що розташовані в інтернеті в безкоштовному доступі, вже все копане перекопане.

Питання полягає в тому де цю карту взяти? Якщо ви живете в місті і можливість виїхати за межі міста у вас буває рідко, не лінуйтеся шукати скарби в старих закинутих будинках. У таких будовах гроші ховали під дерев’яну підлогу. Раджу відсікти на металлодетекторе дрібне залізо, цвяхи і пройтися по підлозі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 1
  1. Аноним

    :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???:

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: