Пошук з металошукачем на пляжі.

Вузька смужка піску вздовж моря – ідеальне місце випробувати удачу і навіть розбагатіти! Зазвичай у розпал сезону відпусток весь пляж щільно усіяний відпочиваючими, як говоритися, яблуку ніде впасти! Але ми прийшли на пляж не засмагати! Ми будемо шукати те, що інші втратили: гроші, годинники, ланцюжки, каблучки та інші прикраси.Озброївшись металошукачем кожен може спробувати себе в такій захоплюючій справі, як пошук з металошукачем на пляжі. Шукати на пляжі цінні речі можна на двох ділянках: у зоні відпочинку на сухому піску, і в зоні прибою на вологій грунті і в солоній воді. Залежно від ділянки пошуку є і свої труднощі.

Зазвичай, з пошуком на сухому піску питань не виникає. Тут підійде практично будь-який металошукач. Єдина складність – це відсікання помилкових цілей. Важливість цього моменту полягає в тому, що провідність золотих прикрас і предметів з алюмінію (фольга, пробки та інше сміття) схожі, що ускладнює їх поділ (або дискримінацію). Тому можна, або копати всі кольорові сигнали, або пропускати алюмінієве сміття, але тоді і золоті прикраси стануть для вас недоступні. При цьому металошукачі професійного рівня дозволяють з більшою часткою ймовірності розрізняти золоті прикраси та кольорове сміття.

Кількість знахідок на сухому піску приємно вас здивує: монети у величезній кількості, ключі, годинник, іноді прикраси. Але і металевого сміття буде не мало.

Але найбільш продуктивний пошук буде на вологому піску, в так званій смузі прибою. Зона прибою – це ділянка, на якому природа зібрала для вас золоті прикраси і при цьому тут кількість металевого сміття буде мінімальна. Чому так відбувається? Хвилі пересувають все основне сміття з легких матеріалів у бік сухого пляжу, при цьому дрібні прикраси з золота вимиваються на пляж при штормі на ділянку відпочинку, а великі прикраси концентруються при гальці в прибійній зоні за валом або косою.

І ось тут ми зіткнемося з серйозною проблемою: незважаючи на те, що котушки більшості металошукачів водонепроникні і їх сміливо можна занурювати у воду, не кожен металошукач здатний працювати на мокрому піску і, особливо, в солоній воді. Солона вода має підвищену провідність і металошукач буде реагувати на неї як на метал.

Тому для пошуку на вологому піску нам знадобиться металошукач з функцією відбудови від мінералізації грунту. Без цієї функції металошукач не зможе впоратися зі своїм завданням.Мінералізація грунту є одним з основних чинників, що знижують ефективність роботи металошукачів в польових умовах. Підвищений вміст в грунті розподілених металевих мінералів або електропровідних солей «екранує» залягає в ньому металевий предмет і, відповідно, знижує глибину його виявлення. У більшості популярних металошукачів глибина виявлення в грунтах з підвищеною мінералізацією, в порівнянні з повітряними тестами, може знижуватися до 1,5 … 2-х разів. На складних сильномінералізованних грунтах і деяких гірських породах робота металошукача може бути повністю порушена.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: