Посуд із пластику й меламіну.

Найчастіше, готуючи їжу навіть із самих корисних інгредієнтів, ми помиляємося з вибором посуду, в якій хочемо приготувати смачну і корисну страву, так як матеріал, з якого виготовлена каструля, просто напросто може погубити всі корисні речовини. І це стосується не тільки приготування, а так само зберігання вже готових страв.
 
Посуд з пластика має різний колір і форму. Це легка, зручна, затребувана практична упаковка для великого числа продуктів, але як це не сумно, вона є, чи не найнебезпечнішою. Не секрет що пластик являє собою гримучу суміш різних складних з’єднань, і тут на перший план виходить якість і правильність технології виготовлення такого посуду та контейнерів для зберігання продуктів.
 
Найпоширеніший ознака не якісної підробки служить гострий, неприємний запах відвертою хімією. Низька ціна не повинна вас залучати до такого товару, як би не були потрібні пластикові контейнери, тарілки або салатниці, краще обійти такий товар стороною. Однак, важке отруєння можна отримати і при використанні якісної пластикового посуду, вся справа в тому, що споживач не обтяжує себе читанням наявних ярликів, бірок, інструкцій і маркувань . А при покупці пластикового посуду робити це потрібно обов’язково!
 
Як правило, посуд із пластику завжди розділяється на групи за призначенням свого застосування:
 
– Посуд, не застосовується для харчових продуктів;
 
– Одноразовий посуд : використав і викинув, повторне використання заборонено;
 
– Для холодних продуктів, для сипучих продуктів, посуд для мікрохвильових печей і готових гарячих страв.
 

Використання пластикового посуду не за прямим призначенням або з порушенням правил експлуатації, а так само понад зазначеного часу використання (термін придатності вказується на посуді), може обернутися непоправною проблемою зі здоров’ям. Навіть якщо ви придбали якісний посуд, використовувати його слід за передбаченими правилами.
 
Ви напевно зустрічали на прилавках магазинів, красивий і привабливий недорогий посуд схожий на фарфор або скло. Все правильно і нічого дивного – даний посуд виготовили з пластику, у який додали меламін, особливу добавку, що містить не найкращі речовини для нашого організму. У нашій країні, на відміну від країн ЄС, кухонне начиння з меламіну не перебуває під забороною, хоча як показали досліди над тваринами, меламін сприяє розвитку ракових захворювань і мутації.
 
Як відрізнити меламіновий посуд:
 
– Обов’язкове маркування дна тарілки, чашки і т.п. напис «melamine»;
 
– На відміну від порцеляни і скла, меламіновий посуд значно легше;
 
– Постукавши по краях або по дну посуду дерев’яною паличкою, ви почуєте тріскучий, глухий звук;
 
– Він не має запаху скла, чи порцеляни, меламін – це ароматний букет хімії;
 
– Наскрібши нігтем малюнок, як правило, він легко зітреться.
 
Вирішивши купити посуд з меламіну, не питайте, а вимагайте у продавця сертифікат якості, підтвердження того, що виготовлена продукція з якісної сировини, а краще – купіть скляний або фарфоровий посуд.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: