Безсумнівно, що жінка- мусульманка має певні права, але в порівнянні з чоловіком прав у неї менше. Вона має право на життя, освіту, житло, їжу, шлюб по коханню, добре до себе ставлення і так далі і тому подібне, хіба цього мало?

Знаєте, багато феміністок кричать скрізь, що права жінки мусульманки дуже і дуже обмежені. ТАК, це в деякому роді так і є, але поміркуйте самі, адже не можна володіти безмежною свободою. Всі феміністки намагаються нав’язати суспільству західну модель поведінки, яка веде до моральної деградації. Скажіть, ви можете собі уявити східну жінку, яка залежна від наркотиків, алкоголю, яка нерозбірлива в безладних інтимних зв’язках, провідних до поширення різного роду хвороб? Ні, такого в ісламському суспільстві немає.

У Корані сказано, що і чоловік і жінка рівні перед Аллахом. Але в той же час там сказано, що творець створив жінку як логічне продовження чоловіки, а це говорить про те, що жінка не може виконувати жодних інших функцій, які б входили в суперечність з чоловічими. Іншими словами, і жінка і чоловік мають рівні права на потрапляння в рай, але на землі всі аспекти жіночого життя повинні відповідати чоловічим інтересам, що в першу чергу зроблено для того, щоб жінка займалася своїми прямими обов’язками – задоволенням чоловіка, народженням і вихованням дітей.

Права жінок в ісламі (цитати з ісламських інтернет ресурсів):

1) Положення жінки в ісламі дає їй можливість жити щасливо, бути коханою, насолоджуватися земними і духовними благами. Але жінка мусульманка не повинна вчиняти таких вчинків, які б не схвалював її чоловік. 

2) Жінка грає величезну, але в суспільному, політичному та економічному житті держави обмежена. Тобто її місце і сенс життя – дім, сім’я, діти. Не даремно в правових питаннях голос двох жінок стоїть голоси одного чоловіка. 

3) Ставлення до жінки в країнах, які проповідують Іслам, істотно відрізняється від західних стереотипів, але це йде тільки на благо сім’ї, тобто на користь для самої жінки. Адже аморальний спосіб життя, який жорстко присікається ісламом, не може принести нічого корисного і конструктивного. 

4) Одяг. Іслам забороняє оголяти ті частини жіночого тіла (аорт), які Аллах вважає неприпустимими для погляду інших чоловіків. Тут, мабуть, я висловлю свою незгоду. Упевнений в тому, що одяг жінки навпаки повинен виділяти її переваги і приховувати недоліки. Якщо обличчя красиве, навіщо його приховувати від поглядів інших людей, нехай всі дивляться і захоплюються красою, а чоловік володіє.

Отже, зробимо висновок – жінка в ісламі має свої права і обов’язки, які не повинні входити в протиріччя з ісламом, сім’єю і чоловіком. Жінка мусульманка не повинна суперечити чоловікові, зобов’язана займатися сім’єю і домашнім господарством, а на чоловікові лежать обов’язки щодо забезпечення безпеки та фінансової підтримки .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.