Правда і міфи про дієти!

Голодування – це швидкий і ефективний спосіб скинути вагу. Насправді: Абсолютно навпаки. Тривале голодування не тільки небезпечно, але і призводить до протилежних результатів.Схуднення, яке ви помічаєте, відбувається за рахунок втрати води і м’язової маси, а не жиру. Відсутність їжі позбавляє вас енергії та необхідних поживних речовин, уповільнює обмін речовин, так що ви спалюєте все менше калорій -абсолютно небажаний наслідок.

 
Спробуйте дієту “Капустяний суп”: чим більше ви з’їсте супу, тим більше ваги скинете. Насправді:На цій семиденної дієти вам дозволено їсти стільки капустяного супу, скільки забажаєте, але інші продукти строго обмежені. Насправді ніякого чаклунства в супі немає. Якщо ви все ж втрачаєте вагу, то тільки тому, що в організм надходить менше калорій. Ця дієта призводить до незбалансованого раціону, вона не виробляє нові здорові звички, тому, швидше за все, ви знову наберете вагу,яку вдалося скинути.
 
Харчові добавки, що містять хром, стимулюють витрату жирових запасів вашого організму. Тому ви можете їсти,що захочете, і при цьому втрачати вагу. Насправді: Таблетки, в тому числі добавки з хромом, не сприяють спалюванню жиру. Більшість людей отримують необхідний хром з їжі. Вживання додаткового хрому в таблетках не приносить позитивних результатів, а може тільки завдати шкоди.
 
Харчування з високим вмістом білка і низьким вмістом вуглеводів – призводить до втрати ваги, оскільки організм спалює запаси жиру як “паливо”. Насправді: Швидка втрата ваги відбувається за рахунок води, а не жиру. Відбираючи у організму”паливо” у вигляді вуглеводів, ви ризикуєте отримати замість нудоту,слабкість, порушення роботи м’язів, зневоднення, тиск на нирки – все це дуже небезпечно. Оскільки дієта забороняє майже всі злаки, овочі і фрукти, ви швидко прийдете до дефіциту вітамінів, мінералів і клітковини.
 
Таблетки для схуднення допоможуть скинути зайві кілограми. Насправді: Продукція без рецепта таблетки для схуднення знижують ваш апетит, але працюють лише кілька тижнів. Деякі препарати можуть викликати небажані або навіть небезпечні побічні ефекти. Консультуйтеся з вашим лікарем з приводу безрецептурних добавок для схуднення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: