Правда і міфи про спорт і фізичні вправи!

Ні для кого не секрет, що для підтримки гарної форми і міцного здоров’я одного харчування недостатньо, потрібна ще й фізична активність. Проте в цьому плані у всіх нас є свої стереотипи, якісь уривчасті знання і безліч питань про те, що, як і коли потрібно робити.

Міф 1. Розтяжка перед тренуванням запобігає розтягненню м’язів

Насправді в результаті розтяжки кров надходить до м’язів і допомагає їм витримувати велике навантаження. Розтяжка не запобігає появі травм (ним запобігає правильне виконання вправ), вона готує м’язи до роботи.

Міф 2. Вживання спортивних напоїв після занять корисно

Якщо ви тренуєтеся менше, ніж 60-90 хвилин в день, то спортивні напої – це просто солодка вода з вмістом натрію. Вони містять дуже багато калорій і забезпечують організм зайвим цукром.

Читайте також: Як змусити себе займатися спортом?

Міф 3. Протеїнові батончики і коктейлі – першосортне харчування

Ці батончики і коктейлі дійсно містять достатньо протеїну, але вони калорійніші, ніж здається. Багато протеїнових батончиків нічим не відрізняються від цукерок, тому не так корисні, як прийнято вважати. Для поповнення організму протеїном краще обмежитися вживанням продуктів, що є природними джерелами білка.

Міф 4. Жінкам не варто працювати зі штангами і гантелями

Жінкам варто працювати зі штангами і гантелями, щоб спалювати жир, зміцнювати м’язи і зберігати організм від зношування. Крім важкої атлетики, вправи зі штангами і гантелями вітаються для всіх жінок.

Міф 5. Ваш прогрес відзначають ваги

Ваги показують тільки загальну вагу тіла, а не наявність або відсутність міцних, підтягнутих м’язів. Ваша мета полягає в тому, щоб підтримувати тіло підтягнутим і знижувати в ньому кількість жиру. Таких позначок на вагах немає.

Міф 6. Низькоінтенсивний кардіотренинг – хороший спосіб привести себе у форму

Низькоінтенсивний кардіотренинг з постійним темпом не допоможе при спалюванні жиру, а попросту зруйнує м’язові тканини. Тому дуже важливо додавати силові вправи до змішаних тренувань, щоб тіло не витрачало м’язову тканину для отримання енергії.

Читайте також: Види спорту для спалювання калорій!

Міф 7. Щоб зігнати зайву вагу, налягайте на живіт

Всупереч багатьом твердженням, “вибірково” зайву вагу зігнати не вийде. Необхідно працювати над всім тілом, тоді, з часом, жир піде навіть в області талії і живота.

Міф 8. Якщо займатися спортом, то за харчуванням можна не стежити

40% здорового організму припадає на спортзал, 60% – на кухню. Якщо наполегливо займатися спортом, але не харчуватися правильно, то можна не тільки залишитися при своїй вазі, а й завдати шкоди організму, оскільки він не отримуватиме необхідних поживних речовин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: