Буксирування автомобіля не таке просте, як може здатися на перший погляд. І перш, ніж буксирувати когось або будуть буксирувати вас, необхідно знати наступне.
 
Огляньте буксирований автомобіль. Переконайтеся в надійності кріплення гака і сережки. Якщо вони іржаві або на них є наскрізні дірки, в такому випадку краще ввічливо відмовитися.
 
Буксирувальний трос в довжину повинен бути не менше 3-4 метрів. При більш короткому тросі під час гальмування ведений автомобіль може розбити задню частину ведучого, а якщо трос занадто довгий, то на поворотах буксирований автомобіль буде відхилятися.
 
Дуже важливо надійно закріпити трос. При цьому, його потрібно протягнути в гак або сережку на автомобілі, а буксирувальний карабін прикріпити до тієї частини троса, яка йде до буксированої машини. Така петля щільно затягується на гаку або сережці.
 
Обговоріть знаки оповіщення, за допомогою яких ви можете попросити зробити зупинку водія буксированого автомобіля або попередити про виникнення додаткових складнощів. Також можна обмінятися номерами телефонів.
 
При вимкненому двигуні на гальмо треба тиснути сильніше. У холодну погоду або під час дощу вікно потрібно тримати відкритим, щоб воно зсередини не пітніло. Ключ запалювання повинен знаходитися в гнізді, що дозволить повертати кермо в більшості машин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.