Правила догляду за пральною машиною.

Сучасна побутова техніка – справжня палочка-виручалочка для господинь. З її допомогою можна одночасно переробити купу важливих справ не піддаючи при цьому небезпеці дорогий манікюр. Відмінною помічницею сучасних господинь стала пральна машина – ось вже хто трудиться на благо сім’ї не покладаючи рук. Зараз навіть важко уявити собі, що ще пару десятиліть тому господині змушені були прати без допомоги цих чудо-агрегатів.

Багатьом страшно навіть думати про те, що пральна машина може вийти з ладу, адже на її покупку потрібно буде накопичити грошей, а прати в цей час доведеться по-старому – руками. Щоб цього не сталося, дотримуйтеся декількох нескладних правил:

Перевіряйте кишені одягу перед пранням. Монетки, шурупи, ватяні палички – все це може застрягти в отворах барабана або пошкодити манжети пральної машини. Точне попадання металевого предмета може навіть розбити нагрівальний елемент пральної машини.

Дотримуйтеся режиму завантаження пральної машини. Перевантаження бака чревате серйозними проблемами: посилене навантаження швидше виводить з ладу підшипники, амортизатори та інші елементи. “Порожній” прогін пральної машини не менш небезпечний, оскільки ресурс витрачається неефективно.  

Жіноча нижня білизна періть в спеціальних мішечках. Жіноча нижня білизна з її гачками і кісточками по праву вважається справжнім вбивцею пральних машин – ці дрібні детальки раз у раз норовлять засмітити фільтр.

Давайте машині відпочити. Ніхто не може працювати без зупинки – пошкодуйте свою пральну машину, давайте їй відпочити хоча б по півтори години між пранням.

Після прання залишайте люк пральної машини відкритим. Цей пункт вимагає особливих пояснень, оскільки в цьому випадку більше страждає білизна, а не сама машина – провітрювання не дозволить баку придбати специфічний неприємний запах.

Тримайте в чистоті ванночку для порошку і кондиціонера. Не секрет, що залишки прального порошку спресовуються в щільні пробки – згодом вони можуть стати серйозною перешкодою для нормального перебігу води в пральну машину.

Час від часу перевіряйте манжети і фільтри. Кожна пральна машина має кілька місць, найбільш схильних до засмічення – час від часу перевіряйте їх – так ви убезпечите себе від неприємних сюрпризів.

Використовуйте антинакип. Незважаючи на те, що практично будь-який пральний порошок в даний час містить речовину, що перешкоджає утворенню накипу, час від часу все одно потрібно використовувати ударну дозу антинакипу – “порожній” прогін з подібним засобом ефективно відчистить тени.

Правильно вибирайте пральний порошок. Пральний порошок не просто так ділять на той, що підходить для ручного і для автоматичного прання – порошок для ручного прання виробляє більше піни. Це може привести до затоки електричних вузлів машини.

На жаль, вічне життя не світить нікому – навіть твори мистецтва потребують періодичної реставрації, що вже й говорити про побутову техніку. Але дотримуючись вищевикладених порад, ви зумієте надовго захистити пральну машину від поломки, а себе – від непередбачених витрат.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: