Правило 20 хвилин!

Існує переконання, що за двадцять хвилин можна витерпіти будь-яку дія або процедуру, навіть ті, які ви зовсім не любите і не хочете робити. Це хороший метод виробити корисну звичку, почати займатися, наприклад, спортом або підвищити мотивацію.
 
Дія даного правила можна побачити на наступних прикладах.
 
Якщо ви займаєтеся спортом 20 хвилин щодня, вам не доведеться турбуватися про свою фігуру і здоров’я.
 
Якщо ви в день виділяєте 20 хвилин для прибирання власного будинку, у вас завжди буде порядок.
 
Якщо ви знаходите 20 хвилин кожен день для того, щоб попрацювати над своєю концентрацією, вам не потрібно переживати через творчий кризис.
 
Якщо ви щодня 20 хвилин проводите, слухаючи про справи своєї дружини (або чоловіка), вам не варто боятися проблем у взаєминах.
 

Якщо 20 хвилин на день ви витрачаєте на ведення особистих записів і слухання себе самого, то вам не доведеться зіткнутися з нестачею ідей.
 
Якщо щодня 20 хвилин свого часу ви витратите на створення джерел доходу, вам не потрібно буде переживати про фінансовий добробут вашої сім’ї.
 
Якщо щодня 20 хвилин ви правильно відпочиваєте, то вас не чекає перевтома.
 
Якщо ви 20 хвилин зі свого дня проводите за читанням книги, вам не доведеться турбуватися про те, як стати професіоналом в якійсь галузі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: