Команда дослідників університетів Мельбурна і Тасманії встановила, що відвідування роботи при депресивному захворюванні допомагає людям краще управляти цим станом.

Дослідження австралійських вчених було першим, яке оцінило довгострокові витрати за відсутності на роботі при депресії і наслідки для здоров’я. Лікар Фіона кокер каже: «Ми виявили, що продовжуючи працювати, відчуваючи депресивний захворюваннями, співробітник може отримати певні переваги для здоров’я, в той час як відсутність на роботі не пропонує значне поліпшення стану здоров’я або якості життя».


Дослідники розрахували витрати на основі зниження продуктивності, витрати, пов’язані з лікуванням та використання медичних послуг і вартості заміни співробітника, який відсутній на роботі.

Експерт додала: «Це важлива інформація для роботодавців, фахівців в області охорони здоров’я і людей, які стикаються з рішенням про доцільність продовження роботи або взяти відпустку по хворобі. В майбутньому необхідна політика, яка спрямована на сприяння подальшій відвідуваності роботи через гнучкий робочий графік, модифікацію завдань або робочого середовища ».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.