Причини безсоння.

Загальновідомий факт, що людина спить приблизно третину свого життя, можна оспорити. Тому що близько 40% населення Землі страждають від різних проблем зі сном, причому 10% – від хронічного безсоння.Кожній людині необхідна своя, індивідуальна норма сну, щоб відчувати себе повноцінно відпочитим. Люди, що страждають безсонням, все одно сплять кілька годин на добу, інакше б вони просто збожеволіли. Рекорд, зафіксований Книгою рекордів Гіннеса, становить 11 діб безперервного неспання, але наслідки цього експерименту були визнані небезпечними для життя. З тих пір заявки на реєстрацію таких рекордів під забороною.

Які причини безсоння?

Безумовно, кращий спосіб боротьби з безсонням – усунення причин, які її викликали. Тому «ворога потрібно знати в обличчя».

За великим рахунком, безсоння – розплата за блага цивілізації.

Людина, що живе в сільській місцевості, що займається фізичною працею на свіжому повітрі, від безсоння страждає не в приклад рідше, ніж житель мегаполісу.

Наступною причиною, що приводить до порушень засипання – надлишок стресів і особистісних проблем. Хто з нас не прокручував в розумі перед сном минулий день – з його негараздами на роботі, чварами в громадському транспорті і невичерпної домашніми проблемами? Невміння відволікатися і залишати все вище перелічене «за дверима спальні» неминуче порушує процес засипання. Не варто випускати з виду, що сильні позитивні емоції теж можуть позбавити людину сну – чого варті, наприклад, переживання закоханих!Часто не дає заснути пізня вечеря: приймати їжу не пізніше, ніж за дві години до сну потрібно не тільки з боязні придбати зайві кілограми, але і через ризик елементарно не виспатися.

 
Важливим моментом в процесі засипання є зручне ліжко, постільна білизна і комфортний одяг для сну. 

Звичайно, існують і інші, часом дуже серйозні причини безсоння, що свідчать про захворювання нервової системи. Тут без допомоги лікаря не обійтися, і, ймовірно, без медикаментозного лікування теж. Але, на щастя, вони складають дуже невеликий відсоток від усіх випадків безсоння. З якої, для початку, можна спробувати домовитися з допомогою випробуваних народних засобів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: