Причини появи піску в нирках.

При порушенні в організмі водно-сольового обміну, у людини з’являється схильність до сечокам’яної хвороби. Причому відбувається це незалежно від віку, статі чи соціального статусу. Камені в нирках – це небезпечна і важка хвороба, яку простіше запобігти, ніж лікувати.

В даний час ніхто не може зі стовідсотковою впевненістю сказати про те, звідки береться пісок у нирках. Існують декілька версій, які можна розглядати як окремо, так і в комплексі.

Причини появи піску в нирках:

Фахівці стверджують, що все це пов’язано порушенням обміну речовин – в той момент, коли починають взаємодіяти амінокислоти, сечовині, фосфорні та кальцієві складові.

Небезпечні інфекції сечовивідних шляхів і різні порушення в роботі нирок – це також може бути причиною сечокам’яної хвороби. Особливо якщо у пацієнта спостерігається застій сечі, необхідно відразу ж звернути на це увагу і зробити все можливе, щоб не виник пісок.

Погана екологія і забруднення навколишнього середовища призводить до ряду порушень в роботі внутрішніх органів.

Неякісна вода, яка використовується для пиття, особливо якщо в ній міститься багато мінералів, може призвести до утворення мікролітів.

При вживанні дуже солоною або гострої їжі, а також при нерегулярному харчуванні можливе утворення піску, а потім і каменів в нирках.

Часті стреси і напружена атмосфера, що оточує людину, взагалі негативно позначається на самопочутті людини, не кажучи вже про те, що це може призвести до сечокам’яної хвороби.

Пісок у нирках може з’явитися при гіпервітамінозі D або якщо приймати препарати, що містять солі кальцію.

Пісок у нирках часто супроводжує подагру.

Зневоднення або нерегулярне вживання води – прямий шлях до сечокам’яної хвороби.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: