Причини судом? Від чого беруться судоми?

Судоми – вони ж спазми певної групи м’язів – не з чуток знайомі всім. На що ж вони вказують і що може послужити причиною судом?
 
Якщо ви проводите свій день, сидячи за комп’ютером або телевізором, тіло ваше рано чи пізно збунтується через таке ставлення. Від нерухомості в організмі порушується кровотік, затікають м’язи, втрачається гнучкість. Як результат, людина після чергового сидячого дня відчуває поколювання в кінцівках, хрускіт в неразмятих кістках і, зрозуміло, судоми. До слова, найбільш шкідлива позиція для сидіння – зі схрещеними ногами, тому що вона порушує кровообіг.
 
Холодна вода
 
Судоми можуть з’явитися під час купання в холодній воді. Саме тому ми рекомендуємо в ополонці, гірських річках і навіть просто холодних озерах купатися тільки в компанії друзів.
 

Дефіцит мікроелементів
 
Від нестачі потрібних мінералів і вітамінів з нашим організмом що тільки не трапляється. Якщо вашому тілу не вистачає натрію, магнію, кальцію, калію, ви повинні включити в своє щоденне меню житній хліб, пророслі зерна і інші продукти, які багаті цими елементами.
 
Авітаміноз
 
Дефіцит вітамінів D і Е також може стати причиною судом. Горіхи кедра, лляне масло, пшениця і навіть сонячне світло – ось кращі джерела цих елементів.
 
Порушення кровообігу
 
Цей пункт тісно пов’язаний з фізичною активністю, тому що потік крові в значній мірі залежить від того, скільки ми рухаємося. Якщо ви помічаєте, що відчуваєте дискомфорт в ногах або в області вен, почніть робити собі стимулюючі масажі з застосуванням зігріваючих масел. У разі якщо неприємні відчуття не пройдуть через пару днів, радимо звернутися до лікаря.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: