Причини сухості шкіри тіла.

Дуже часто за шкірою обличчя та рук доглядають більш ретельно, ніж за шкірою тіла, тому іноді вона відрізняється надмірною сухістю. Необхідно постаратися визначити причину такого стану шкіри і по можливості мінімізувати наслідки негативних впливів.

Косметичні засоби

Необхідно дуже відповідально підходити до вибору очищувальних засобів для тіла. Практично всі існуючі гелі для душу, мило та інші миючі засоби містять в своєму складі поверхнево-активні речовини (ПАР), які змивають захисний жировий шар з поверхні шкіри, викликаючи її сухість та лущення.

Коли після прийняття душу тіло свербить, шкіра стягнута, і існує величезне бажання нанести на неї крем – пора поміняти засоби гігієни на засоби, що містять більш натуральні інгредієнти. Такі продукти не містять у своєму складі содіум, сульфати і лаурит.

Крем для використання в зимовий період, що мають у складі вазелін, гліцерин і гіалуронову кислоту, витягають воду з внутрішніх шарів епідермісу, при вологості повітря 60-70%. Ця властивість крему може бути однією з причин сухості, такі кошти рекомендують наносити, тільки якщо в приміщенні достатня зволоженість повітря .

Неправильне харчування

Достатня кількість чистої води протягом дня і повноцінний раціон з вмістом жирних амінокислот – забезпечення здоров’я та достатнього зволоження шкіри.

У день необхідно випивати не менше 2 літрів очищеної води і ввести в раціон горіхи, бобові, червону рибу, броколі та гречку. Причина сухості шкіри тіла може бути в нестачі вітамінів Е, А і С. Також необхідно відмовитися від куріння і вживання алкоголю на користь краси і здоров’я шкіри.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: