Дуже часто за шкірою обличчя та рук доглядають більш ретельно, ніж за шкірою тіла, тому іноді вона відрізняється надмірною сухістю. Необхідно постаратися визначити причину такого стану шкіри і по можливості мінімізувати наслідки негативних впливів.

Косметичні засоби

Необхідно дуже відповідально підходити до вибору очищувальних засобів для тіла. Практично всі існуючі гелі для душу, мило та інші миючі засоби містять в своєму складі поверхнево-активні речовини (ПАР), які змивають захисний жировий шар з поверхні шкіри, викликаючи її сухість та лущення.

Коли після прийняття душу тіло свербить, шкіра стягнута, і існує величезне бажання нанести на неї крем – пора поміняти засоби гігієни на засоби, що містять більш натуральні інгредієнти. Такі продукти не містять у своєму складі содіум, сульфати і лаурит.

Крем для використання в зимовий період, що мають у складі вазелін, гліцерин і гіалуронову кислоту, витягають воду з внутрішніх шарів епідермісу, при вологості повітря 60-70%. Ця властивість крему може бути однією з причин сухості, такі кошти рекомендують наносити, тільки якщо в приміщенні достатня зволоженість повітря .

Неправильне харчування

Достатня кількість чистої води протягом дня і повноцінний раціон з вмістом жирних амінокислот – забезпечення здоров’я та достатнього зволоження шкіри.

У день необхідно випивати не менше 2 літрів очищеної води і ввести в раціон горіхи, бобові, червону рибу, броколі та гречку. Причина сухості шкіри тіла може бути в нестачі вітамінів Е, А і С. Також необхідно відмовитися від куріння і вживання алкоголю на користь краси і здоров’я шкіри.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.