Причини збільшення ваги у чоловіків?

Зайва вага у чоловіків – одна з сучасних проблем. І чим більше пропонується різних дієт, програм схуднення для позбавлення від несформованого у чоловіка животика, тим більше здається, що дана проблема нерозв’язна. Що робити? Чи можливо реально боротися з зайвою вагою? Основних причинах збільшення ваги.

 
Спадковість і генетика.
 
Багато фахівців вважають, що у людини є ген ожиріння. Будь це так, спроби скинути зайву вагу були б безплідні.Існує абсолютно протилежну думку вчених: мутації в генах відбуваються тільки при активному впливі на організм з боку зовнішнього середовища. Тобто людина гладшає через поганий генофонд, як вважають одні, або людина сама псує свій генофонд, плекаючи в собі шкідливі звички, неправильно харчуючись, ведучи неактивний спосіб життя. Ланцюжок взаємообумовлений. І повинний спонукати вести із зайвою вагою активну і цілеспрямовану боротьбу. З вагою боротися варто і можна! І це підтверджено численними прикладами з життя реальних чоловіків.
 
Низька фізична активність.
 
Як правило, повнота вражає людей розумової праці, що не мають регулярних фізичних навантажень. Тривала «сидяча робота» в офісі за комп’ютером і письмовим столом, просиджування за кермом авто протягом кількох годин на день, відсутність протягом дня фізичних вправ – все це веде до того, що організм починає накопичувати жири. У представників сильної статі починає рости живіт,м’язи живота слабшають, жир відкладається на боках, адже калорії, якими багата наша їжа, не розтрачені організмом. Вирішити цю проблему можна, тільки кардинально змінивши режим дня, додавши фізичні навантаження навіть в тих умовах, в яких живе сучасна людина. Можна підніматися на свій поверх пішки, а не чекати ліфта,можна паркувати своє авто не біля під’їзду, а далі, щоб організувати собі пішу прогулянку. У робочому графіку можна виділити кілька хвилин для двох десятків присідань і віджимань. Вечірні прогулянки навколо будинку також додадуть навантаження. Звичайно, регулярні заняття плаванням або тренування в тренажерному залі – найкращий варіант для підтримки форми.
 
Рясна їжа.
 
Рясна їжа – проблема сучасної людини. Фізіологія чоловіків така, що кожен калорійний шматочок відкладається саме в області живота, і живіт стає кулькою,все більше збільшується в розмірах. Результат – деформація на хребет, що зазнає зайве навантаження, здавлювання внутрішніх органів. Солодощі,копченості, жири, елементарне переїдання, висококалорійна їжа – все це причина появи зайвої ваги. Рішення проблеми очевидно – помірність у їжі, раціональність харчування, введення в раціон овочів і фруктів, клітковини, обмеження солодкого і солоного, консервантів та копченостей. Але якщо важко відмовитися від звичного ритму і якості їжі, можна просто дробити свою їжу і з’їдати тільки половину того, що намічено з’їсти. Таким чином, раціон буде зменшений на 50%при збереженні в ньому звичних продуктів харчування.
 
Обережно: пиво!
 
Дуже обережно сильній статі варто ставитися до пива, яке багате калоріями і містить дріжджі, що живлять жирову тканину. Важливо і час вживання пива. Адже його навряд чи хто п’є вранці. А вечірнє пиво, до того ж підкріплена чіпсами і горішками з високим вмістом калорій, часто стають причиною розпочатого ожиріння. Що можна зробити? Для початку – обмежити вживання пива, знизити обсяг його споживання до п’ятдесяти відсотків від звичної дози.
 
Хронічні захворювання.
 
Багато серйозні хронічні захворювання призводять до ожиріння, наприклад, такий грізний недуга, як цукровий діабет. Відкладений на животі жир змінює роботу клітин, які не в силах брати з крові глюкозу. Організм бореться, виробляючи багато інсуліну, зростає тиск, людина набуває все нові і нові проблеми. Серйозна проблема -серцево-судинні захворювання. Вони обмежує фізичну активність людини, вони ж частіше вражають здорових людей. Виходить замкнуте коло. Тільки медична допомога та порада лікаря можуть дати позитивні результати.
 
Гормональні причини.
 
Гормональні причини – є найбільш частими причинами ожиріння. Після шістдесяти років в організмі чоловіка падає рівень головного чоловічого гормону – тестостерону, в результаті – м’язи стають непрацездатними, вони втрачають воду, яка потрібна їм для нормальної роботи.Секреція статевих гормонів знижує самопочуття чоловіка, його загальний тонус,впливає на настрій, веде до хвороб, знижує потенцію і лібідо. Вирішити проблему можна постійними фізичними вправами, що підтримують м’язи в тонусі.
 
Вік.
 
Вік, ясна річ, є причиною накопичення зайвих кілограмів. І м’язи стають слабше, замінюючись жировою тканиною,і рівень тестостерону падає. Але це не кінець, і варто боротися з віком і хворобами.
 
Чоловіки можуть і повинні зберігати свою форму до глибокої старості, всі проблеми цілком вирішувані.Зайва вага не повинен стати причиною раннього старіння і постаріння. Потрібно просто розуміти, що вирішувати проблему треба разом з фахівцями. Лікар зможе визначити причини зайвої ваги, допоможе підібрати комплекс вправ, порекомендує дієту. Після відвідин фахівця, дії чоловіків стануть цілеспрямованими і б’ють прямо в ціль.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: