Прикмети і забобони скарбошукачів!

Шукачі скарбів – народ фанатичний. Вони витрачають на свої пошуки 24 години на добу, всі сімейні гроші і довгоочікувана відпустка. У скарбошукачів існує цілий ряд своїх специфічних прикмет і обрядів.Якщо, відправляючись на пошуки скарбу, кинути дрібну монетку на дорогу, щоб хтось зміг її знайти, тоді обов’язково повинно пощастити.

Викопана з землі «дрібниця», піднесена в дар друзям-копачам, зазвичай сприяє власній великій удачі.

Металошукач краще повністю не очищати після вдалої експедиції. Земля не дасть відвикнути метало детектору від цінних знахідок.

На пошуки необхідно відправлятися на самій зорі, поки сонце не виглянуло. З першим променем везе на найцікавіші знахідки.

Лопата шукача скарбів обов’язково повинна блищати. Тільки тоді вона викопає що небудь блискуче.

Після кожної знахідки, навіть нехай і не надто цінною, металодетектору слід подумки подякувати.

Якщо розслабитися і ні про що не думати, ноги понесуть самі в потрібну сторону, туди, де щось обов’язково є.

У пошуку не можна насвистувати – просвистівши всі знахідки. Та й розмовляти і голосно кричати варто поменше.

Ні в якому разі не можна при пошуку скарбу думати про те, що ти хочеш знайти, краще намагатися мислити про абстрактні речі.

Вважається, що куля або осколок, вийняті з кісток скелета, володіють магічними властивостями і носяться в якості оберега. За повір’ям, шматочок металу, що раз забрав життя, в інший раз збереже її.

Людина, що носить знайдені кільця і ​​ланцюжки, набуває рис колишнього господаря.

Непідробне захоплення і увага до кожної знахідку – приверне іншу, більш цінну.

Знайдені речі, зібрані в особистій колекції будинку, оберігають господаря і будинок від зла. Чим більше колекція, тим більше захист.

Не слід брати «на справу» великий мішок для знахідок, він ніколи не наповниться. Краще мати дуже маленький мішечок, йому судилося бути завжди повним.

Не варто надягати яскравого одягу – злякаєте всі знахідки. Камуфляж найбільш оптимальний.

Якщо скарб знаходиться десь у лісі, завжди майте із собою пляшку горілки і жменю монет, щоб відкупитися від Лісовика. Інакше він не дозволить вам вийти з видобутком з лісу: так і згине в ньому.

Наука на службі у шукачів скарбів.

Сам процес викопування скарбу займає лише 10 відсотків від загального часу пошуку. Перед цим доводиться довго копирсатися в архівах, ходити по місцевості, розпитувати місцевих бабусь.

Однак багато мисливців за скарбами воліють не витрачати час в бібліотеках та архівах, а відразу приступати до «польових робіт», вибравши більш-менш підходящий об’єкт.

У таких особливого значення набуває технічна оснащеність: справжнього професіонала не можна зустріти з простеньким звуковим металошукачем за 200 доларів в руках. Його «апарат» з вбудованим комп’ютером, здатний визначити наявність кольорових металів на глибині до 2 метрів, коштує не одну тисячу доларів.

Але, кажуть знаючі люди, така «іграшка» окупається менш ніж за сезон! А байки про жебраків шукачів скарбів, які безрезультатно витрачають останні гроші на пошуки, очевидно, розпускають самі успішні мисливці за скарбами – хто захоче з кимось ділити потенційну здобич?

Скарби шукають і на горищах, і в кладці печей, і під підлогою кімнат. Шукають у стінах господарських будівель, в саду або лісі під корінням дерев.

Самі скарбні місця шукачі скарбів відчувають шостим почуттям.

Рослини – помічники скарбошукачів.

У минулому для пошуків скарбів використовували як цілком зрозумілі речі: записки з чітким планом місцевості і суттю закляття, – так і різні закляття, а також рослини, що володіють магічною силою, найвідомішим з яких є квітка папороті.

Квітка, як вірили в давнину, повинен був вказати в ніч на Івана Купала на заритий поблизу скарб.

Чарівні властивості були виявлені у плакун-трави. За переказами, вона виросла із сліз Богородиці і мала необмежену владу над нечистою силою. Викопували коріння плакун-трави на ранковій зорі того ж Іванова дня, зривали і сушили квіти. Вірили, що взята із собою плакун-трава приборкає чортів, що не пускають до заклятому кладу. У цих же цілях використовували рослина петрів хрест.

Але найбільша практична користь бувала від розрив-трави, інакше званої стрибун, або скакун. Розрив-трава могла розрізати і ламати на дрібні клаптики залізо, сталь, золото, срібло, мідь.

Відомо, що розбійники, не особливо покладаючись на силу заклять, ховали свої цінності за міцними дверима, під багатьма замками, в міцних металевих скринях. Зруйнувати окови розбійницьких скарбів було під силу тільки розрив-траві! Зібрати її було вкрай важко. Спочатку відшукуються гніздо черепахи. Спостерігаючи, людина чекав моменту, коли черепаха, залишивши яйця, відлучалася. При цьому слід було захистити гніздо залізними цвяхами, спорудивши непроникний паркан. Коли безтурботна матуся-черепаха поверталася, вона, переконавшись, що в гніздо їй не потрапити, відлучалась і через деякий час поверталася вже з рослиною в роті. Це і була заповітна трава стрибун! Черепаха рушила залізний паркан і, задоволена, поверталась на яйця .

Як подолати закляття.

Коли скарб нарешті відритий, то верхні гроші брати не можна: вони закляті. Краще обережно скинути їх лопатою. Всякий скарб треба брати не зверху, а збоку, так як невідомо, заклятий він чи ні. Якщо ж скарб брати збоку, то гроші розсиплються, а з ними розсиплеться і закляття.

Якщо ж скарб охороняє привид, і скарби за один раз додому не понести, то брати їх частинами слід тільки два рази, так як третій раз чреватий великими неприємностями. По дорозі до скарбу тебе зупинить Хтось і скаже: «Скільки я сидів, тепер ти посидь!» І він вийде на волю, а ти залишишся в землі у вигляді скарбу років на сто, поки вже тебе не відкопає, який небудь шукач скарбів!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: