Сьогодні все більше і більше людей прагне добре виглядати. Адже презентабельний зовнішній вигляд – це запорука успішної кар’єри і вдалих взаємин із протилежною статтю, повага друзів і колег.

Однак трапляється й так, що перепоною до цього стає зайва вага. Для багатьох буває проблематично схуднути швидко і без наслідків для здоров’я.

Проте, якщо слідувати принципам правильного зниження ваги, можна вирішити проблему з найменшими втратами.

Звичайно ж, ключовою складовою успіху є правильне харчування. Так що ж це значить – харчуватися правильно?

Перш за все, потрібно пам’ятати, що прийоми їжі повинні бути частими, а порції – маленькими.

На обід і на вечерю одну половину вашої тарілки повинні складати зелень і овочі, інша повинна бути поділена між м’ясною їжею, багатою білком, і незначною кількістю гарніру.

Слід виключити з ужитку їжу, багату жирами і вуглеводами. Це хлібобулочні і макаронні вироби, десерти та інші солодощі, а також вершкове і рослинне масло. Саме вони в основному викликають жирові відкладення. Якщо ви звикли їсти хліб, звузьте свій раціон до житнього хліба з висівками, горіхами або хліба з борошна грубого помелу.

Намагайтеся не їсти після шостої вечора. Якщо їсти все ж сильно хочеться, і ви не в змозі з цим впоратися, дозвольте собі який-небудь фрукт, наприклад, грушу, банан або яблуко. Тільки пам’ятайте, що цим слід обмежитися.

Сплануйте своє харчування так, щоб між основними прийомами їжі у вас були перекушування. Це дозволить значно зменшити кількість споживаних калорій на обід і вечерю. Перекушувати можна сушеними і свіжими фруктами, овочами та горіхами.

Прагнучи схуднути, потрібно також пам’ятати і про те, як важливо щодня випивати достатню кількість води. В середньому людина повинна випивати півтора-два літри чистої некип’яченої води протягом дня. Чому ж це так необхідно?

Вода сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму, які в свою чергу можуть істотно підірвати здоров’я людини. Вона також бере безпосередню участь в обмінних процесах, що мають місце в людському організмі.

В відчувають дефіцит води в організмі створюються всі умови для накопичення жирів і вуглеводів, які при такому збігу обставин досить швидко перетворяться в жир.

Тому важливо стежити за тим, щоб у вас під рукою завжди була невелика пляшка з натуральної питною водою, яку ви з легкістю зможете скрізь носити з собою. Тим не менш, слід обмежувати пиття води після шостої вечора. В іншому випадку вона може стати причиною появи зовнішніх і внутрішніх набряків.

Якщо ви мрієте скинути вагу, вам доведеться із завидною регулярністю навідуватися в спортзал. Але й у фізичних навантаженнях слід знати міру.

Оптимально займатися спортом через день, так як щоденні фізичні навантаження можуть згубно позначитися на здоров’ї вашого серця.

Також не варто робити інтенсивних фізичних вправ перед сном. Це може погіршити якість сну і підірвати нервову систему. У гонитві за хорошою фігурою і атлетичною статурою не біжіть в тренажерний зал. Якщо ваша мета – схуднути, найкращим варіантом для вас будуть кардіотренування. Саме вони відомі своєю здатністю спалювати жир.

На цьому непростому шляху до нового відображенню в дзеркалі вашим постійним супутником будуть підлогові ваги. Щоб зважування було коректним і відображало дійсність, необхідно дотримуватися деяких правил.

По-перше, зважуйтеся виключно вранці, на голодний шлунок, без одягу, після того, як ви відвідали туалетну кімнату. По-друге, не варто зважуватися кожен день і тим більше по кілька разів на день.

Результати все одно будуть недостовірними, а випите і з’їдене протягом дня лише наведе вас на думку про те, як неефективно ви худнете. Зважуватися слід 2-3 рази на тиждень, в один і той же час, фіксуючи результати для відстеження прогресу.

Худнути можна і потрібно, адже зайві кілограми ще нікого не прикрашали.

Однак слід пам’ятати, що, крім вищевикладених правил, слід дотримуватися основоположного принципу схуднення – розумність і помірність у всьому, що стосується цього складного процесу.

Не чекайте блискавичних результатів, налаштуйтеся на серйозну роботу над собою, будьте готові повністю переосмислити деякі аспекти свого життя, і результат не змусить себе чекати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.