Пророцтва Нострадамуса на 2015 рік!

Мішель де Нострадам (1503-1566) – французький фармацевт і віщун, який зумів передбачити безліч історичних подій, які відбувалися в світі через багато років після його смерті. Безліч сучасних тлумачів катренів Нострадамуса намагаються розшифрувати його пророкування. Доктор Едмонд Фур’є – один з них. Він стверджує, що йому вдалося розтлумачити деякі маловідомі пророцтва Нострадамуса і глобальні події, що мають статися в 2015 році.

Винахід «нового двигуна»

Нострадамус говорив, що людство винайде якийсь «новий двигун», який об’єднає людей, як у часи будівництва Вавилонської вежі. Виходить, що мовні бар’єри повинні зникнути, і люди з різних кінців планети зможуть вільно спілкуватися і розуміти один одного. Тлумачі пророцтв Нострадамуса стверджують, що це передбачення пов’язане з винаходом комп’ютерів та інтернету. Вважається, цей винахід незабаром призведе до того, що у світі зовсім зникнуть національності.
Багаті помруть кілька разів

Це пророцтво відноситься до світової фінансової кризи, яка почала набирати обертів з 2008 року. Вважається, що криза у світовій економіці буде все далі посилюватися і багато багатих людей позбудуться свого стану.

Виверження вулкана Везувій

Нострадамус напророкував велике виверження вулкана Везувій, яке імовірно відбудеться в кінці 2015 – початку 2016 року. Це буде величезне за своїми масштабами стихійне лихо, загине багато людей, відбуватимуться множинні землетрусу і Земля зануриться в пітьму на кілька днів.

Від сонної хвороби помре мільярд осіб

Влітку 2015 в країнах Африки почнеться страшна епідемія невідомої хвороби, яка почне поширюватися по світу з величезною швидкістю. Ліків від неї не буде і люди стануть вмирати.

Нові передбачення Нострадамуса про майбутнє

Люди будуть жити до 200 років

Завдяки досягненням медицини, середня тривалість життя людини збільшиться до 200 років, причому в 80 років люди будуть виглядати на 50.

Батькам буде потрібно дозвіл на те, щоб завести дитину

Перед людством стане проблема перенаселення Землі. Батьки не зможуть завести дитину без спеціальної на те згоди. Хто і як буде регулювати цей процес, Нострадамус не згадав.

Буде винайдене джерело дешевої енергії

Згідно з пророцтвами, це буде енергія Сонця. Нострадамус розповідає про супутник, який буде літати по земній орбіті і забезпечувати людство дешевою енергією.

Землетрус в США

Ця катастрофа почнеться як великий землетрус, яка незабаром має перерости в виверження супер вулкану. Загинуть тисячі людей. Багато міст будуть стерті з лиця Землі.

Люди почнуть розуміти мову тварин

З розвитком телепатії та екстрасенсорних здібностей, людство стане краще розуміти тварин і навчиться читати їхні думки. В світі стане багато вегетаріанців, які будуть активно боротися з вбивствами тварин заради їжі.

Зцілення прийде зі Сходу

Медичний підхід, заснований на технологіях, перестане бути актуальним. Його замінять методи, які затвердять перемогу духовного початку. Сучасні технології замінить стародавня китайська медицина. Вона дозволить людині самій виліковувати свій організм від будь-якого захворювання.

Папа Римський буде убитий

Наступний папа буде сильною харизматичною особистістю. Він буде убитий під час поїздки за кордон. Ця подія буквально потрясе весь світ і призведе до священної війни. Церкви в звичному вигляді перестануть існувати, але люди продовжать молитися і будуть встановлювати свої особисті стосунки з Богом.

Сини Бога і людини змішаються

Ангели будуть все частіше спускатися на Землю і спілкуватися з простими смертними. Вони будуть відкрито жити і проповідувати серед людей, але кінець світу все одно настане. По прогнозам Нострадамуса це відбудеться в 2436.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: