Більшість новачків, які тільки почали свій шлях у створенні та просуванні сайтів в мережі, думають, що одного створення більш-менш нормального сайту достатньо для отримання результату. І це хвора помилка. Для того, щоб на сайт почали приходити люди, бажано дотримуватися кількох правил і слідувати декільком порадам – вони забезпечать вам більш-менш вдале і успішне просування сайтів.

Для початку слід зрозуміти, що пошукові системи завжди негативно ставляться до тих сайтів, на сторінках яких розміщений мінімум тестової інформації. Сайт, що не володіє власною цінністю, не відвідуватиме без розкрученого бренду поза мережею. А такого, природно, ні в кого з початківців фахівців немає.

Другий момент, що стосується наповнення сайту, а точніше частоти цього самого наповнення. Якщо проект не буде належним чином регулярно наповнюватися, то пошукові системи будуть дивитися на нього, як на порожнє місце. Ні Яндекс, ні Google практично ніколи не віддають перевагу тим сайтам, які вкрай рідко або взагалі не наповнюються. Природно, і на великий трафік з таким підходом до проекту не слід розраховувати. Для того, щоб даної проблеми уникнути, на сайт бажано щодня додавати нову інформацію. Якщо немає можливості щодня, то хоча б пару разів на тиждень.

При цьому нормальне просування сайтів має на увазі і нормальний контент на проекті – крім унікальності текстів, це також стосується і обсягу статтею. За прийнятими мірками, сторінка вважається повноцінною та інформативною, якщо на ній розміщено мінімум 2000 символів тексту. Особливо важливо дотримуватися дана вимога на головній сторінці сайту. Якщо ж у вас проект в основному містить сторінки іншими типами інформації – наприклад, відео або картинки, то частина сторінок бажано розбавляти текстом – можливо, для цього доведеться створити додаткові текстові тематичні розділи на сайті, де розміщуватимуться статті.

І навіть у тому випадку, якщо у вас немає можливості постійно наповнювати сайт великою кількістю унікального контенту, то дану задачу краще перекласти на професіоналів, заплативши їм за написання статей, ніж взагалі відмовитися від наповнення. Тим більше, що контент навіть при не грамотному оформленні, якщо він унікальний і відповідає тематиці сайту, буде приносити вам трафік, хоча б по низько частотним запитам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.