Просування сайту за допомогою соціальних мереж.

Класичні види просування сайтів не вимагають творчих здібностей, але й не здатні забезпечити прямий доступ до цільової аудиторії. Кращий спосіб залізти до споживача в «будинок» – знайти його в соціальних мережах.

Соціальні мережі віртуально відображають реальне життя мільйонів інтернет-користувачів: їхні захоплення, вік, стать, роботу, і потреби. Це «золотий Клондайк» для тих власників сайтів, які хочуть просунути свій ресурс не стільки кількісно, скільки якісно.

Переваги які даю соціальні мережі при просуванні

По-перше, соціальні мережі дають можливість отримувати доступ до інформації своїх користувачів, по-друге, дозволяють впливати на маси і залучати їх на свій ресурс. Це безкоштовно і ефективно. Якщо ви ретельно попрацюєте зі споживачем у соціальних мережах, ви зможете швидко наростити кількість посилань і оформити додаткові переходи на свій ресурс.

Окремий бонус – це паралельне підвищення ТрастРанка сайту і ваш статус в очах пошукових систем.

Насамперед буде корисно оформити на своєму сайті кнопки соціальних мереж. Сучасний інтернет-користувач рідко втримується від того, щоб «лайкнути», поділитися корисним з друзями або висловити думку. Ви можете використовувати це собі на благо. Завдяки кнопках соцмереж нарощується посилальна маса, і про вас можуть дізнатися всі друзі зацікавленого відвідувача. Так би мовити, ваша вигода чужими руками.

Не менш популярна останнім часом форма коментарів, які залишають ваші відвідувачі і які паралельно висвічуються на публічних майданчиках в соціальних мережах. Мінус даного методу – можливість наштовхнутися на негативні відгуки, які неконтрольовано будуть поширюватися по «контакту» і «однокласникам».

На отримання довгострокової вигоди в просуванні направлено створення групи сайту в соціальній мережі. Недостатньо розмістити логотип і маленьку рекламку. Якщо зробити з групи майданчик для обговорень і заповнити її якісним контентом, відвідувачі за принципом сарафанного радіо добровільно будуть поширювати інформацію про ваш ресурс. Новинна, а також неоднозначна інформація користується популярністю.

Як утримати відвідувачів

Для утримання лояльності відвідувачів створюються блоки друзів сайту в соціальних мережах. Це об’єднує зацікавлених користувачів в особливий клуб за інтересами, який живе своїм життям і при цьому добровільно нарощує кількість посилань вашого ресурсу. Крім того, нові відвідувачі бачать кількість ваших прихильників і можуть також зайти на сайт з простої цікавості. Блоки друзів – це показник довіри, які необхідно сайту на зовнішніх ресурсах. При просуванні сайту в соціальних мережах часто використовують чорні методи. Масова відправка запрошень, спам, накручування показників, звичайно, покращують кількісні показники. Але реального ефекту мало. Більш того, спам з групи вашого веб-ресурсу може дратувати користувачів, і вони назавжди занесуть вас в чорний список. Пряме спілкування з аудиторією, мабуть, корисніше і безпечніше для ТрастРанка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: