Психічні відхилення!

Психічно здоровим вважається людина, що вміє пристосуватися до життєвих реалій і здатна вирішувати попадаються їй на шляху Людина з психічним відхиленням – це протилежність психічно здорової особистості. За даними статистики кожен четвертий житель земної кулі страждає тим чи іншим видом психічного відхилення.

Невід’ємними «компонентами» психічних розладів є зміни мислення, почуттів, поведінки, а разом з цим і соматичні порушення. Причини виникнення більшості розладів досі невідомі вченому світу.

Ознаки відхилень

Небезпекою психічних відхилень є те, що це ще не хвороба, але вже і не здоров’я. Це тонка грань, яку дуже легко переступити, причому у бік найнебезпечнішого результату.

Наприклад, ознакою психічного відхилення може бути нав’язлива мелодія, яка не покидає вашу голову ось вже два тижні. З кожним таке бувало, і, в більшості випадків, все проходить і в мозку одна пластинка змінюється іншою. Але, з іншого боку, це може бути симптомом прийдешньої шизофренії.

Або ж занадто складний «перехідний вік» вашого сина – часто хлопчики в такому віці перестають цікавитися тим, чим займалися всі шкільні роки безперервно, замикаються в собі і розмірковують про сенс всього сущого. Це трапляється і проходить з часом з більшістю підлітків, також як і дівчатка починають вважати себе потворними, товстими і кривоногими, але у випадках, коли зміни занадто загострені, варто звернутися до психолога.

Головний симптом психічного відхилення, який потрібно мати на увазі – це зміна сприйняття світу. Людина може змінити свій погляд на хід речей або змінити бачення себе в цьому світі, при цьому у неї різко змінюється настрій.

Найпоширенішими першими тривожними сигналами є:

  • нездатність впоратися з повсякденними проблемами;
  • грандіозні ідеї;
  • тривожність;
  • гнів, агресія; апатія;
  • різкі зміни звичного режиму дня;
  • думки, розмови про суїцид;
  • різкі зміни настрою.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: