Сивим волоссям сьогодні деколи обзаводяться ще до повноліття і це зовсім не якийсь новий напрямок у фарбуванні волосся. Хоча тут взагалі-то дивуватися нема чому. Життя сьогодні протікає дуже швидко, темп його часом просто вражає.  І ось на цьому тлі в зачісці вже постає не парочка або десяток сивих волосин, а всі 50 відтінків сірого кольору.

У чому причини ранньої сивини і чому це сьогодні вже не рідкість?  

Причина, як завжди, одна не буває. Тут їх безліч, які в комплексі і дають такий результат.  

Генетика.  

Наш організм має своєрідним «годинниковий механізм», який спрацьовує в певні моменти нашого життя, при цьому він запускає деякі зміни в організмі. Такий механізм нам зазвичай «дарують» наші батьки у спадок. Тому, якщо у Вашої мами волосся посивіло рано, то дивуватися не треба, виявивши сивину у себе вже в підлітковому віці.  

Меланін, це той пігмент в нашому організмі, який і відповідає за колір нашого волосся. Його виробляють клітини меланоцити. У певний момент вони цей пігмент виробляти просто перестають, і стрижень пасма заповнюється бульбашками повітря. Від цього наше волосся стають сріблясто-білими. Часто зараз можна зустріти багато молодих ще людей з невеликим відсотком сивого волосся. І це найчастіше і є генетичний фактор.  

 Стрес.    

Якщо Ваша робота це майже постійний стрес, то можете сміливо розраховувати що до 20-ти років сиве волосся Вас вже «порадує» своєю появою. Тут винен гормон картізол, який в нашому організмі виробляється при сильному емоційному перенапруженні. Цей гормон скорочує кількість клітин, які відповідають за вироблення меланіну, і тут вже поява сивини неминуче.  

Захворювання щитовидної залози і гормональні зміни.  

Захворювання «щитовидки» і будь-які гормональні зміни на серйозному рівні також рано починають впливати на припинення діяльності клітин меланоцитів.  

Брак мінералів і вітамінів.  

Якщо недостатньо вітамінів різної групи (А, В, С), а також міді і заліза в нашому організмі, то з’являються ознаки ранньої сивини і крім цього провокується випадання волосся.  

Дієти.

 Рання сивина цілком може з’явитися у людей, які захоплені безбілковими дієтами. Особливо часто це може бути з молодими особами віком від 17-ти і до 25-ти років. Білок, це основний будівельний матеріал для нашого волосся, і якщо його не вистачає, клітини меланоцити знижують свою активність, як результат рання сивина.    

Але не тільки раннє посивіння загрожує нашим волоссю, є ще й інші неприємності. Це може бути витончення, порідіння і останній варіант випадання.

У волосся сьогодні ворогів багато. Гаряча завивка, ультрофиолетовое випромінювання, фарбування волосся неякісними барвниками, поганий догляд за волоссям після процедури фарбування і навіть загазованість вулиць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.