Рецепт малинового варення!

Малинове варення – це смачна, корисна і вельми лікувальна консервація, яка послужить вам доброї помічницею на весь період холодів. Крім усього варення виходить ароматне, густе і з цілими ягідками Холодними морозними вечорами так приємно буде з’їсти ложечку цієї смакоти і запити гарячим чаєм з м’ятою і лимоном.

Інгредієнти для приготування малинового варення :

Малина свіжа – 1 кілограм
Цукор – 1 кілограм

Приготування малинового варення.

Для приготування малинового варення необхідно брати стиглі цілі ягоди. Тому для початку відбираємо хороший інгредієнт від пом’ятих, зіпсованих і недозрілих ягід. Малина дуже ніжна ягода, тому її не можна промивати під проточною водою так, як наприклад, ми промиваємо ту ж полуницю або будь-яку іншу ягоду. Тому відібраний компонент викладаємо в друшляк і поміщаємо його в глибоку миску зі звичайною холодною водою. Залишаємо в такому стані ягоди на 7-10 хвилин.

Потім очищаємо малину від чашолистків і перекладаємо в ще одну глибоку миску. У ємність висипаємо цукор і з особливою обережністю перемішуємо інгредієнти за допомогою великої кухонної ложки.

Залишаємо в такому стані нашу малину на 4-5 годин, щоб вона пустила сік. Увага: щоб в миску не потрапила якийсь бруд або мошкара, накриваємо ємність рушником, або харчовою фольгою, або паперовим рушником, закріпивши краї звичайними білизняними прищіпками біля борта посуду.

По закінченню відведеного часу переливаємо сік, що утворився в глибоку каструлю і ставимо на великий вогонь. Коли цукрово-малинова рідина почне кипіти, робимо вогонь трохи менше і кип’ятимо сік ще протягом 10 хвилин, час від часу все добре помішуючи ложкою. Потім робимо маленький вогонь, висипаємо в ємність ягоди, все добре ще раз перемішуємо і чекаємо, коли варення почне закипати. Після цього варимо малинову суміш ще 5 хвилин.

Увага: не забуваємо шумівкою знімати піну, що на поверхні варення. По закінченню відведеного часу вимикаємо конфорку і ставимо каструлю в затишне місце, щоб ягоди могли охолонути до кімнатної температури. На це все піде приблизно 8-10 годин. А щоб у варення не потрапила мошкара або інші предмети, щоб воно потім не забродило, не забуваємо накрити ємність рушником або іншим підручним інвентарем. По закінченню відведеного часу знову повторюємо процедуру приготування страви: знову ставимо на вогонь малинове варення і знову варимо його після закипання 5 хвилин. Це необхідно зробити для того, щоб ягоди залишилися твердими, красивими і добре просочилися сиропом.

Після останньої варіння малинових ягід вимикаємо конфорку і залишаємо варення осторонь на 1 годину, щоб воно трохи охололо. Потім за допомогою черпака переливаємо блюдо в скляні стерилізовані банки. Накриваємо тару стерилізованими кришками і щільно закриваємо малинове варення за допомогою консервного ключа.

Ставимо баночки з малиною в затишне місце і накриваємо вовняною ковдрою, щоб варення потихеньку остигало до кімнатної температури. Вже через 2-3 дні можна переставити тару в шафу до іншої консервації .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: