Ремонт шиферу.

Власний будинок – це чудово. Однак під час його експлуатації часто виникають проблеми, які доводиться вирішувати власними силами і часом в екстреному порядку. Зокрема, рано чи пізно прийде такий момент, коли потрібно буде швидко ремонтувати шифер, адже все матеріальне має властивість виходити з ладу, ламатися і розтріскуватися.

Невеликий ремонт в приватному будинку завжди хочеться провести при мінімальних витратах і як можна швидше. Наприклад, якщо в самий невідповідний момент (а інакше ніколи й не буває), шифер на покрівлі дав тріщину, зовсім не обов’язково замінювати листи шиферу новими. Цілком реально просто провести ремонт пошкодженої ділянки.

Ремонт шиферу: екстрені заходи

Зрозуміло, що тріщина в шифері виявляється після того, як покрівля починає протікати під час сильних злив. У цій ситуації, перш ніж переходити до капітального ремонту шиферу, краще попередньо вжити екстрених заходів, що дозволяють швидко зупинити протікання.

Кращий спосіб це зробити, покласти поверх пошкодженого шиферу – один лист або навіть половину листа цілого шиферу. Звичайно, розглядати це як рішення проблеми не варто, тому що під лист цілком може затікати вода, але її буде вже значно менше.

Якщо немає зайвого шиферу, нічого страшного! Тимчасово тріщину можна закрити поліетиленовою плівкою або шматком руберойду. Головне – припинити затікання великої кількості води під покрівлю.

Ремонт шиферу: азбест, ПВА і цемент

Один з найкращих варіантів, який варто розглянути, це шпаклювання тріщини за допомогою розчину, зачиненого за допомогою клею ПВА, розпушеного азбесту і цементу. Інгредієнти змішують у співвідношенні 1 до 1.

Перед ремонтом шифер обов’язково очищають від бруду, пилу і моху. В іншому випадку, розчин просто не пристане до поверхні шиферу, і тріщина дуже швидко з’явиться знову.

Розчин застосовувати просто. Ним потрібно тільки заповнити тріщину, намагаючись зробити так, щоб він проник в неї якомога глибше. Поверх можна приклеїти марлю і нанести ще один шар.

Ремонт шиферу: мастика

У продажу можна знайти кілька різновидів хороший мастик, які здатні швидко вирішити проблему. Ці мастики ділять на дві групи – холодні мастики і гарячі.

Гарячі мастики для ремонту шиферу застосовувати переважно, оскільки вони довговічніші. Їх недолік, це досить трудомістка робота, адже перед використанням ці мастики доводиться розігрівати.

Холодні мастики вже готові до застосування. Потрібно рокрити банку і відповідно до інструкції, яка надрукована на цій банці, нанести мастику на пошкоджений лист шиферу. Причому ремонтні роботи за допомогою мастики можна проводити навіть під час дощу. Дуже зручно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: