Ретельне пережовування їжі допоможе схуднути!

Чим ретельніше ви пережовуєте їжу-тим тонше ваша фігура! Як показало нове дослідження вчених з США, люди, які вчиняють не менше 40 жувальних рухів,перш ніж проковтнути їжу, насичуються меншою кількістю їжі.

 
У дослідженні взяли участь студенти, яких просили жувати під метроном.Половина учасників здійснювали 15 жувальних рухів, а решта – 40. Вчені спостерігали за їх апетитом і брали у них аналізи крові на глюкозу і гормони. В результаті виявилося, що ті, хто жував довше, з’їдали менше!

«Коли люди пережовують шматочок піци 40 разів перш, ніж ковтнути, вони швидше втамовують голод і задовольняють своє бажання поїсти. Також, у них підвищується рівень гормону, який сигналізує про насичення, і знижується рівень гормону греліну, що стимулює апетит », – розповіли дослідники.
 
Причина, по якій жування сприяє зниженню апетиту, криється в тому, що ретельно пережована їжа краще всмоктується. Це означає, що в крові швидше збільшується рівень глюкози і вуглеводів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: