Ви хочете порадувати свою половинку? Хочете освіжити ваші стосунки? Якщо ви далекі від романтики або у вас просто немає ніяких ідей, то влаштуйте романтичну вечерю на двох. Ця стаття допоможе вам не заплутатися у всіх романтичних премудростях, уникнути поширених помилок і організувати ваш вечір легко і невимушено.
 
Отже, для початку розберемося з основним. Романтична вечеря може бути або вдома, або поза домом. У першому випадку обстановка інтимна, у другому – скоріше офіційна. Ваш вибір повинен залежати від привод , тобто якщо ви хочете показати дівчині як вона дорога вам, то  не ведіть її в дорогущий ресторан, а краще влаштуйте романтичну вечерю вдома і вона обов’язково оцінить ваші зусилля!
 
Якщо ви все ж вирішили організувати вечерю вдома, то рекомендую прислухатися до наступних порад:
1. Зробіть офіційне запрошення. Призначте точний час, адресу, і обов’язково повідомте, що вечеря проходитиме в домашній обстановці. Якщо ви чоловік і збираєтеся запросити дівчину, то просто зробіть це і не морочте собі голову. Дівчина може помилково прийняти вашу романтичну вечерю на двох вдома за запрошення в кафе або ресторан і не підготуватися належним чином. Ви ж не хочете щоб ваша кохана втекла від вас тільки через відсутність педикюру.
 
Дівчатам також слід приділити увагу цьому пункту. Раптом у Вашого улюбленого ноги не вимиті або шкарпетки не штопані.
 
2. Романтична вечеря на двох рецепти. Якщо ваші стосунки довгострокові, то тут проблем виникнути не повинно – просто приготуйте улюблені страви своєї другої половинки, які немає можливості готувати кожен день. Якщо ви не знаєте переваг, то є кілька золотих правил складання меню романтичної вечері на двох:
 
– Всі чоловіки, в більш-менш сильного ступеня, відчувають слабкість до м’яса. Приготуйте стейки, це дуже швидко, просто і смачно;
 
– Подумайте про напої. Дуже доречно буде червоне вино, але якщо ваш чоловік його не любить, підійде і коньяк;
 
– Це має бути легка романтична вечеря для двох, тобто всі страви мають бути ситними, але при цьому простими і не перевантажувати шлунок. Не слід перевантажувати стіл м’ясними закусками, віддайте перевагу фруктам;
 
– І найголовніше: все треба готувати з любов’ю, навіть якщо ваша кухня огидна, ваш коханий буде з блаженною посмішкою досита поглинати все підгорівше, пересолене, переперчене, убитий вашою чарівністю і красою.
 
3. Створіть атмосферу. По-перше в голові. Викиньте всі проблеми і турботи з голови – сьогодні ввечері їх не існує. Не обговорюйте під час вечері проблеми, забудьте про їх існування.
 
По-друге вдома. Сервіровка стола повинна бути простою, але урочистою. Ви можете прикрасити стіл фруктами, найбільш виграшна комбінація – ананас на тлі шампанського. Використовуйте високі келихи. Не забудьте про свічки – краще використовувати високі, так напої в келихах заграють веселими відблисками. Додаткове чарівність вечора додасть фонова музика. Зробіть романтичну вечерю на двох з фото, щоб потім із задоволенням згадувати це побачення.
 
На закінчення вечері можна станцювати пару розслаблюючих танців. Якщо ви або ваш обранець не танцює – не впадайте у відчай, спільний перегляд романтичного кінофільму також буде відмінним завершенням романтичної вечері.
 
Вдалого вечора!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.