Творчі книжки-розмальовки для дітей: їх види і переваги

Книжки-розмальовки – це іграшки, які приносять радість дітям протягом багатьох років. Ними заповнені дитячі підручники, журнали і книги. Такий спосіб проведення вільного часу має багато переваг. Але іноді дітям набридає розфарбовувати. На щастя, сьогодні на ринку доступні не тільки традиційні екземпляри. Все частіше їх героями стають персонажі з улюблених серіалів і мультфільмів. Вони переносять дітей в інший світ, повний яскравих фарб і радості. Більш того, з’явилися нові елементи, які роблять гру більш привабливою і різноманітною. Відкрийте для себе переваги творчих книг-розмальовок.

Креативні книжки-розмальовки для дітей, навіщо їх купувати?

Не тільки веселощі

Хоча розмальовки для дітей можуть здатися дуже простою розвагою, вони дуже впливають на вашу дитину. Перш за все, розвивають кисті рук і дрібну моторику дитини (спритність рук і пальців), яка не є вродженою, тому важливо вдосконалювати її з раннього віку. Крім того, такі книжки вчать дітей правильно тримати і використовувати крейду, фарбу і т.д. Це дуже добрий початок для письма, так як вчать не тільки тому, як тримати інструмент, а й тому, як бути точним і прикладати потрібне зусилля. Все це може здатися очевидним, однак у дитини ці навички тільки зароджуються, їх необхідно регулярно відпрацьовувати.

Тренування дрібної моторики – це тільки одна з переваг, які діти отримують від такої простої гри. Ще один – навчитися терпінню і наполегливості. Малюкам все важче зосередитися. Необхідно розвивати в них цю здатність, розробляти способи продовження так званого “інтервалу уваги”, тобто періоду протягом якого людина не відволікається. Книжки-розмальовки дозволяють дитині зосередитися і заспокоїтися. Таке розслаблення особливо важливо для дитини, який постійно знаходиться в русі або проводить багато часу за фізичними навантаженнями. Момент відпочинку і уповільнення в поєднанні з цікавим завданням обов’язково позитивно позначиться на настрої вашого малюка. Доступна ціна завершує список переваг таких книг. Важко купити іншу цінну іграшку за такою низькою ціною.

Види творчих книг-розмальовок

Кожен з нас знає, як виглядає ця книжка. Малюнок картини, яку ви повинні самі заповнити кольором. Іноді цього достатньо, щоб дитина отримала задоволення. Існують альтернативи:

  • Це розвиваючі книги, які привернуть увагу кожної дитини. Крім картинок для розфарбовування, тут є наклейки, віршики, історії, завдання та головоломки. Крім того, вони використовують технологію, яка робить розфарбовування для очей дитини більш привабливим. Наприклад, такі, в яких колір елемента проявляється після контакту паперу з водою. Вашій дитині досить занурити пензлик в воду і провести нею по картинці, його очі побачать чудові кольори!
  • Розмальовки з яких можна зібрати модель, наприклад, замку або ляльки, також доставляють масу задоволення. Спочатку розфарбуйте шаблон, потім точно виріжте його і склейте. Звичайно, така гра вимагає участі батьків, тому що у дитини можуть виникнути проблеми з самостійним виготовленням моделі. Час, проведений разом за творчими завданнями, показує дитині, як потрібно правильно і з користю грати.

Творчі книжки-розмальовки для дітей: їх види і переваги

Відмінні від звичайних книг

Варто звернути увагу на тип картинок, розміщених в книжках-розмальовках. Якщо у вас є можливість, вибирайте ті, які мають освітню цінність. Завдяки їм дитина не тільки розфарбовує, а й дізнається про різні аспекти світу, наприклад, по географії, хімії, біології або технології. Звичайно, іноді важко переконати дитину відмовитися від картинок із зображенням улюбленого мультиплікаційного героя. Покажіть дитині цікаву книжку-розмальовку, наприклад, з Ейфелевою вежею, додайте кілька цікавих фактів про Париж, що дасть їм нову інформацію і переконає їх заповнити книжку-розмальовку не так, як зазвичай.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: