Одне з найважливіших придбань при появі в сім’ї нового члена – це перша дитяче ліжечко. Тут малюки першого року життя проводять більшу частину часу. У ліжечку можна не тільки спати, а й весело грати з підвісними іграшками, їсти приготовану мамою суміш. Саме тому ліжечко повинна бути не тільки зручним, але і абсолютно безпечним і якісним.

 
Не меншої уваги заслуговують і розміри дитячого ліжечка. Вона повинні не тільки вміщати малюка, але і гармонійно вписуватися в інтер’єр його кімнати.
 
Ще кілька десятиліть тому і мови бути не могло про те, який розмір дитячого ліжечка вибрати, адже ці меблі випускалася за єдиним стандартом. Якщо з тих чи інших причин стандартний розмір дитячого ліжечка молодим батькам не підходив, то єдиним можливим вирішенням цієї проблеми був індивідуальне замовлення у знайомого майстра. А це виливалося в додаткові витрати. Сьогодні розміри дитячих ліжечок для новонароджених і старших дітей настільки різноманітні, що з вибором відповідної моделі труднощів не виникне.
 
Однак стандарт в плані розмірів дитячого ліжечка все ще існує. Він дорівнює 120х60 сантиметрів (вказані розміри спального ложа). Якщо враховувати товщину панелей, то габарити стандартної ліжечка збільшуються до 128х68 сантиметрів. У таких ліжечках буде комфортно і новонародженим, і чотирирічним малюкам.
 
Якщо говорити про європейські стандарти, то габарити ліжечок збільшені на 5 сантиметрів (125х65 сантиметрів). При цьому віковий діапазон залишається незмінним. Сьогодні лідерами у виробництві дитячих ліжечок, представлених на вітчизняному ринку, є німецькі, італійські та грецькі компанії.
 
Якщо ви не хочете кілька разів міняти дитині спальне місце, поки вона не доросте до підліткового ліжка, варто придбати модель з розмірами 140х70 сантиметрів. Завдяки розмірам і можливості перетворення на диван ці ліжечка- трансформери можна використовувати до семирічного віку. Випускаються також трансформери з розмірами 170х60 сантиметрів. Але в цих моделях є вбудований комод – тумбочка для зберігання речей малюка. Зверху можна встановлювати пеленальний столик, а коли необхідність у цих надбудовах відпаде, спальне місце збільшиться за рахунок звільненого простору. Незважаючи на настільки значні габарити, звичайні дитячі ліжечка невеликих розмірів і окремі комоди з тумбочками місця в кімнаті займають набагато більше, ніж одне ліжко-трансформер.
 
Для самих маленьких
 
Є можливість міняти ліжечка залежно від зростання малюка? Тоді мініатюрні люльки для новонароджених – відмінне рішення для малюків, яким не виповнилося півроку. Розміри цього дитячого ліжечка всього 97х55 сантиметрів, а висота може варіюватися залежно від моделі. Якщо висоту ложа стандартних ліжок можна регулювати, опускаючи дно, в діапазоні 40-80 сантиметрів, то ліжечка-колиски можна встановлювати і на підлогу, використовуючи полози, і піднімати на будь-яку зручну для мами висоту.
 
Ще одна відмінність колисок від стандартних ліжок полягає в тому, що у перших боковини представлені рейками – ламелями, а люльки зазвичай виконані у вигляді цільної чаші, оббитою м’якою тканиною.
 
Визначивши оптимальний розмір першого дитячого ліжечка, ви забезпечите своєму чаду солодкий сон і веселі будні. І пам’ятайте, ідеальні розміри і красивий дизайн дитячих меблів завжди повинні підкріплюватися безкомпромісною якістю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.