Розвиток логіки у малюка!

Серед багатьох батьків існує думка про те, що логічні здібності закладаються на генетичному рівні, їх наявність пов’язують з нумерологією і навіть певною конфігурацією планет у момент народження людини.  

Як би там не було, вчені давно довели можливість розвитку логіки у малюка буквально з народження, для чого необхідні не тільки розвиваючі іграшки, а й, насамперед, увагу та активну участь старшого покоління.

Прості і практично не затратні вправи для розвитку логіки допоможуть вашому малюкові навчитися чітко формулювати фрази, висловлюючи свої думки, відстоювати власні переконання в суперечках з ровесниками і перед старшими, домагатися високих результатів у навчанні.  

З чого ж почати, прагнучи розвинути логіку у малюка?  

Досвідчені педагоги рекомендують використовувати для цього спільні ігри в кубики і пірамідки, яскраві елементи які можна вчитися розкладати по кольорам, різної форми і розміру.  

У міру дорослішання дитини можна купувати йому відповідають віку набори пазлів, конструктори, головоломки.  

З дітками, які вже навчилися говорити, намагайтеся розмовляти про навколишню природу, предметах і їх характеристиках, пори року, різних тварин і людей. Дозвольте малюкові проявити фантазію, не рідко дитина у своїх розповідях займається письменництвом, далеким від реальності, наберіться терпіння і вислухайте крихітку, це лише розвиває його мислення.  

Придумуйте різні фрази і давайте завдання їх закінчити малюкові, грайте «в міста» і подібні розваги.  

Приблизно з трьох років рекомендується приступати до елементарних математичним заняттям, для чого підійдуть картинки із зображенням тварин, всіляких предметів, квітів. Кольорові олівці, фарби, фломастери допоможуть розвинути не тільки логіку, а й творчу складову. Наприклад, обведіть фломастером певного кольору контур намальованих предметів і запропонуйте розфарбувати їх серединку відповідним олівцем.  

Дивовижним посібником для розвитку логіки у малюка є логічні блоки Дьенеша, вони представляють собою різнокольорові пластмасові кубики в кількості 48 штук. Ігрові блоки різняться не лише за розміром і товщині, але і за кольором і формою. В комплекті з логічними блоками Дьенеша можна купити і розвиваючий альбом, в якому є підказки з вибору гри з кубиками в різному віці. Такий посібник призначений для діток від двох до семи років, логічна гра стане відмінною підмогою для успішної підготовки малюка до школи, розвитку посидючості, допитливості та логічного мислення.

До речі, на сьогоднішній день праці угорського професора Золтана Дьенеша ефективно використовуються по всьому світу. Відомий вчений народився на території Австро-Угорщини в далекому 1916 році, а працювати йому довелося у Великобританії, далекій Австралії та Канаді. Свої геніальні відкриття в області психології вивчення математики він зумів застосувати в багатьох областях, в тому числі, ігровому підході до вивчення точних наук у дітей дошкільного віку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: