Саме безпечне місце в автомобілі?

Статистика – річ невблаганна, підрахунки жертв ДТП сумне заняття. Але при аваріях з сумним результатом простежується деяка закономірність.
 
Отже, питання – чи впливає місцезнаходження пасажира на його виживання в ДТП і яке найбезпечніше місце в автомобілі? Виявляється, що впливає.
 
Багато офіційних осіб вважають за краще місце в другому ряду по діагоналі від водія, за умови що ця особа сидить одна або з супроводжуючим. В Американському університеті Буффало зробили статистичний розрахунок і розрахунок показав, що місце в середині другого ряду найбільш безпечне.

Це пов’язано з тим, що в момент зіткнення пасажир не знаходиться попереду або біля бічних дверей, куди припадають удари інших авто або зовнішніх предметів.
 
Однак у сучасних автомобілях розрахунок може бути дещо іншим. Інженери-проектувальники проводили розрахунки після краш-тестів і продумували питання безпеки, тому компонують авто подушками безпеки не тільки місце водія, а й у поруч сидячого пасажира. Подушки вбудовані в рульове колесо і під торпедою. У деяких автомобілях подушки вбудовуються і в бічні двері. Це гарантує виживання навіть у важких аваріях.
 
Яка б не була статистика – найкраща профілактика ДТП це дотримання правил безпечного руху і підтримку автомобіля в справному технічному стані!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: